П'ятниця, 17 листопада 2017 22:49

Виховуємо патріотів

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Патріотизм – це в першу чергу любов до свого та повага до чужого. Без цих двох складових це чисте, світле та шляхетне почуття втрачає сенс.  На сьогодні військово-патріотичне виховання молоді набуває великого значення. Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл»(«Джура»)  спрямована на таке виховання дітей і молоді. 

17.11.2017 відбувся ліцейський етап Всеукраїнської гри «Сокіл»(«Джура»), головною метою якої є активізація роботи з відродження козацтва й розвитку історичних, культурних і патріотичних традицій українського народу, виховання юних патріотів на засадах гідності та високої самосвідомості. У напруженій командній боротьбі та особистих змаганнях учасники продемонстрували свою вправність та спритність,  вміння та практичні навики в таких видах: комбінована естафета «Смуга перешкод», козацька забава "Перетягування линви", підтягування на перекладині,  конкурс "Бойове розгортання". 

Вітаємо команду ІІ курсу за зайняте І місце в ліцейському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Переміг досвід.

Проводячи цю гру, ми нагадали собі про героїчне минуле нашої країни, про те, що нам є чим пишатися. Україна в період Козацької Доби – один із найяскравіших прикладів того, що український народ є незламним і волелюбним, що він ніколи не схилить голову перед ворогом.

Заступник директора з 

навчально-виховної роботи 

Кремез Т. С.

 

Прочитано 543 разів
Web Analytics
monarchy-univalent