П'ятниця, 10 листопада 2017 22:45

Лірика у виконанні ліцеїстів

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

Я знаю вас, нащадки запорожців, Я вірю вам і низько б'ю чолом. Дивлюсь на вас –  і вірою займаюсь, І б'ю поламаним крилом (Олександр Олесь)

10 листопада   в другій половині дня в ліцеї панувала особлива атмосфера:  бурхливі емоції й незрівняні враження в глядачів викликали виступи всіх учасників співочого заходу –  ІІ загальноліцейського фестивалю патріотичної пісні «З Україною в серці», який  був присвячений пам’яті Героїв Майдану,  бойовим подвигам  сучасних захисників Вітчизни. «Головна мета нашого свята – довести, що пісня об’єднує український народ і надає йому неабиякої сили», - наголосили ведучі Фестивалю Гончарова Катерина та Крапив’янський Всеволод.

 Співаючи, ми зазирали  в нашу історію, у минуле, намагаючись  побачити картини народження української нації. Коли звучала  пісня, то серце миттєво наповнювалось  почуттям любові до рідного краю, до свого народу, гордості за Україну. Аліферова Злата, Сич Наталія («Ми – Україна»), Пліско Кристина («Пливе кача»), Туш Христина («Рідний край»,  «Журавлина доля», «Україна-мати»), Супруненко В., Яковенко К., Потьомкіна О.  («Мова єднання»), Костирко Аліна («Лише у нас  на Україні»), Бочковська А. ("Кароока Україна"), Кремез Микола та Бочковська  Анна («Все буде добре») своїми  виступами вкотре довели,  що саме вона, пісня,   є основою збереження нації та традицій українського родоводу. 

Захоплення, щира радість від усвідомлення того, що у  нас є такі надзвичайно талановиті, розумні, невгамовні, а головне, – відкриті, світлі, багаті на українську пісню діти – саме так можна окреслити той спектр позитивних емоцій, які ми отримали від Фестивалю, який вкотре підтвердив слова Великого Кобзаря:

Наша думка, наша пісня  

Не вмре, не загине…

От де, люди, наша слава,

Слава України!                                                                                                                                   

Кошова Л.С, педагог-організатор ліцею

 

Прочитано 484 разів
Web Analytics
monarchy-univalent