Неділя, 29 жовтня 2017 19:40

Зустріч із випускницею

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Нещодавно з другокурсниками-істориками  зустрілась випускниця 2017 року Катерина Васіна. Зараз вона навчається в Київському університеті культури і мистецтв, здобуває спеціальність «диктор та ведучий телепрограм».

Ліцеїсти з цікавістю слухали про уроки акторської майстерності, зустрічі зі знаменитостями, спілкування з викладачами. Другокурсники ставили багато запитань:  що необхідно робити, щоб добре скласти ЗНО, які навички  необхідні в дорослому студентському житті?  

Катерина  радила старанно навчатися.  Вона із упевненістю сказала, що успіху можна досягти тільки шляхом систематичної, напруженої праці, адже результати варті цього. Студентка не лише поділилася  враженнями від навчання в університеті, а й спогадами про ліцей. Зазначила, що неймовірно сумує  за ліцейським життям. Згадувала  свята і те, що ліцей не тільки навчив її бути впевненою в собі, але й сприяв розкриттю її талантів.

Приємно, що випускники згадують про ліцей з теплотою. Побажаємо Каті подальших звершень, а другокурсникам -  успішного навчання!

учитель всесвітньоїісторії Мельниченко В. В.

 

Прочитано 389 разів
Web Analytics
monarchy-univalent