П'ятниця, 27 жовтня 2017 21:21

Неймовірна подорож

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

Ура!!! Нарешті довгоочікувані осінні канікули! Ура!!! Нарешті ми знову подорожуємо Прикарпаттям!...

Прохолодним дощем зустрів нас древній Станіслав. Але навіть холодні обійми не могли зіпсувати нам зустрічі з чарівними місцями Західної України.

Мелодійним голосом екскурсовод Марта розповідає нам історичні легенди Івано-Франківська: про засновників міста, про людей, що населяють його. Слухаючи гіда, ми під΄їхали до Прикарпатської вузькоколійки, по якій удавнину перевозили ліс. Із автобуса ми пересіли в невеличкі вагончики та відправились по залізничному серпентину. Затамувавши подих, ми дивились, як  вагончик ніби пірнає в річку, а з гучномовця лунає розповідь про різну бувальщину. І ми вже не ми, а лісоруби, що після важкої праці завмерли в німому мовчанні.

«Природне джерело дарує дівчатам вічну красу»,- зазвучав  голос гіда. І тільки зупинився трамвайчик, всі побігли до чарівного джерела, щоб отримати неймовірну красу… не вірите? А даремно! Адже віра перетворює слабких у сильних, похмурих на усміхнених, некрасивих на вродливих.

А для гарного настрою що потрібно? Ну звісно, запальна пісня! Музики, що нас супроводжували, українськими піснями дали нам можливість відчути себе зірками естради.

Краплі дощу повертають нас у реальність… ми йдемо вулицями Франківська, де колись ходив мудрець і митець І.Я.Франко. Ми вдихаємо повітря, яке ще пам΄ятає великого Каменяра-лірика:

Чого являєшся мені у сні?

Чого звертаєш ти до мене

Чудові очі ті ясні, сумні…?

…Наступного дня ми були вже в Коломиї, в музеї Писанки. Цікава екскурсія повернула нас у минуле: ми побачили, як наші предки розписували писанки різними фігурами та дарували їх один одному.

Як же все це цікаво,пізнавально, неймовірно. Але все колись закінчується. Так і наша екскурсія добігла кінця. Щож, до побачення, привітне Прикарпаття, здрастуй, рідний Ніжине!!!!!

Т.М.Даньшина

 

Прочитано 447 разів
Web Analytics
monarchy-univalent