П'ятниця, 20 жовтня 2017 21:35

Віват, ліцей! Віват!

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

Скільки років я вже працюю в ліцеї — усе не перестаю дивуватися: яке ж непередбачуване й цікаве в ньому життя. Для мене, учителя математики, який живе тільки формулами й задачами,  запрошення на зустріч із спецагентами, яка відбудеться 20 жовтня 2017 року о 16.00 в актовій залі нового корпусу НДУ ім. М. Гоголя, було повною несподіванкою. Спочатку я подумала: жарт. Але пішла: цікавість — страшна річ! 

 І тут почалось... Уже з самого початку серйозний закулісний голос нашого директора, Світлани Геннадіївни, переконав усіх присутніх у залі в тому, що найцікавіше попереду. Ми потрапили на неофіційну частину своєрідного ритуалу посвяти в ліцеїсти, де нам показали неординарну виставу про початок ліцейського життя першокурсників (у неперевершеній режисерській постановці Солдатенко Світлани Володимирівни  та учнів ІІ лінгвістичного класу). 

Так обіграти ролі могли тільки справжні актори! Кожен присутній у залі погодиться, що не було потреби навіть називати імена класних керівників, які намагалися першими захопити кейси із секретними матеріалами, які привезли агенти Ніколас (Микола Кремез) і Влада (Владислава Супруненко). Секрети нашого педагогічного колективу розкрили Устинова Валерія, Шейко Валерія, Яковенко Катерина та Штепура  Анна. Тепер усі знають, хто із класних керівників любить свіже повітря, а хто мопсів; хто додому на перевірку сумки зошитів тягає, а хто може провести англомовну екскурсію нашим древнім містом. 

А які в нас творчі, талановиті й багатогранні першокурсники. “Таких і до нашої ери не існувало,”  — зазначила Устинова Валерія, яка зіграла роль Вікторії Володимирівни Мельниченко. Кожен клас хотів показати, що саме він найкращий. Вразив виступ  І історичного класу, який показав своє ліцейське життя через призму дотепної “озвучки” героями мультфільмів. А чого був вартий акробатичний номер істориків! Як завжди, неперевершеним був танок єднання І природничого класу. 

Кожному вчителеві було приємно почути комплімент від учнів І математичного класу, які грою слів намагались розкрити образ педагога їхньої мрії. А якими акторами виявились Таранько Богдан, Конопля Настя й Довженко Таня! За ними “плаче” наш ніжинський театр. Їх майстерна гра дозволила з гумором зазирнути за куліси класно-урочного життя, де кожен учитель, я впевнена, упізнав себе.

Неординарним підходом єднання душ лінгвістів і математиків здивував нас І лінгвістичний клас.  Мені здається, що Світлані Геннадіївні  варто задуматись над відкриттям математичної підгрупи в лінгвістичному класі. Миті класного життя у “фото  навпаки” і дотепні жарти в коментарях кожного з них змусили  зал аплодувати їм невпинно. 

А родзинкою нашого свята став виступ квартету класних керівників І курсів, які настільки люблять своїх учнів, що готові життя в ліцеї зробити для них казкою.

Час промайнув швидко. Кейси із фірмовими значками отримано – і настала урочиста хвилина прийняття присяги ліцеїстами-першокурсниками. Зачитати присягу запросили агента Кейт – Алєксєєнко Катерину, одну з найкращих учениць ліцею. Стильна, сучасна, впевнена в собі, дзвінким голосом вона зачитала всі заповіді ліцейського життя. 

Наостанок, звичайно ж, були солодкі подарунки від Піклувальної ради ліцею.

Вітаємо вас, справжні першокурсники! З вірою, надією і любов’ю...

Тетяна Овчинникова,

учитель математики ліцею

 

Прочитано 1109 разів
Web Analytics
monarchy-univalent