П'ятниця, 29 вересня 2017 20:44

Олімпійський тиждень в ліцеї

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Життя ліцею цікаве та різноманітне. Так, з 25.09.17 по 29.09.17 проходив  Олімпійський тиждень, який перевіряв наших ліцеїстів на міць,  загартованість та спортивну витримку.

Змагання відбувалися між учнями перших та других курсів. Спортивна гра зі стріт – болу принесла другокурсникам бажану перемогу. Рахунок у 3:0 окрилив наших спортсменів і спонукав до подальших перемог. Наступного дня ліцеїсти уявляли себе Кріштіанами Роналду, Леонелями Мессі та  Антуанами Грізманами, оскільки випробовували себе в грі мільйонів – футболі. Цього разу першокурсники не поступилися й гра закінчилася в нічию  1:1. Третій та останній день Олімпійського тижня були насиченими змаганнями з волейболу та настільним тенісом. Дівчата – волейболістки виявилися рішучими, активними, кмітливими та сильними. Перший курс цього разу підкорив спортивний олімп, зайнявши перше місце.  

Ліцеїсти, так тримати! Ви – найкращі й заслуговуєте високих  результатів. Нехай жага до перемог наповнює ваші серця, а розум керується девізом: «Faster! Higher! Stronger!» 

                                                                            Класний керівник ІІ курсу історичного класу 

Левченко С. І.

 

Прочитано 567 разів
Web Analytics
monarchy-univalent