Понеділок, 22 травня 2017 19:35

Почесна нагорода

У березні 2002 року Президент України підписав Указ «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», започаткувавши його щорічне проведення.

І ось цього навчального року я мала змогу взяти участь в одному з найпривабливіших для учнівської молоді дійстві. Завдяки вчителю Желібі Олександру Володимировичу я виборола почесне 3 місце на всеукраїнському етапі конкурсу. Захід проводився з метою популяризації творчої спадщини Тараса Шевченка, утвердження його духовних заповідей, виховання шанобливого ставлення до культури й традицій українського народу.

Урочиста церемонія нагородження переможців традиційно відбулася  22 травня під час відзначення Шевченківських днів у місті Каневі на Чернечій горі за участю керівників держави, урядовців, відомих поетів та письменників.

Кузьменко Анастасія, учениця І курсу історичного класу