Субота, 22 квітня 2017 21:10

Шлях до зірок

На творчому заході під назвою "Фестиваль збирає друзів", який відбувся в ЗОШ №7,  побували учні I курсу лінгвістичного класу Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя.

Олена Потьомкіна виконувала авторську пісню "Don’t cry", присвячену тим, хто чекає та вірить.  Ця пісня справила глибоке враження на всіх присутніх. Олена - єдина, кому журі й глядачі аплодували стоячи. Виступ супроводжувався відеокліпом, режисером якого є Катерина Яковенко. Я із задоволенням презентувала й підтримувала нашу учасницю. Велика подяка Кресан Надії Петрівні, яка допомогла втілити задум у реальність і була гарним порадником в організаціїї номеру.

Варто розкривати і показувати таланти наших ліцеїстів , адже саме зараз починається їхній шлях до зірок!

Валерія Шейко

учениця І курсу лінгвістичного класу