Субота, 04 березня 2017 12:56

День відкритих дверей «Ліцей – енергія творчості!»

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

4 березня 2017 року Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя гостинно зустрів своїх друзів на Дні відкритих дверей. 

Який же він, наш ліцей? І що приховується за дверима цього казкового Хогвардсу? Відповідь на це запитання усі запрошені дізналися від тих, хто гордо носить почесне звання «Ліцеїст», тих, хто 1 вересня урочисто вдягнув  мантію як символ ліцейського співтовариства розумних, творчих, допитливих. Тож усі девʼятикласники мали можливість познайомитися з майбутніми лікарями та фармацевтами (природничий клас), перекладачами та журналістами (лінгвістичний клас), юристами та дипломатами (історичний клас), економістами та програмістами (математичний клас). Гучні оплески лунали після виступів завзятих, веселих та ерудованих першокурсників. 

З вітальним словом звернулася до всіх присутніх директор ліцею Алєксєєнко Світлана Геннадіївна. А потім усі девʼятикласники мали нагоду побути справжніми ліцеїстами, бо відвідали пари та години спілкування, познайомилися з учителями та  класними керівниками.

Ліцеїсти створили гарний святковий настрій присутнім і подарували всім невичерпний заряд енергії творчості та позитиву.

Прочитано 709 разів
Web Analytics
monarchy-univalent