Середа, 15 лютого 2017 13:48

З Днем усіх закоханих!

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

У середині лютого, коли всі так утомилися від зими, коли на вулиці не вщухають морози, на душі особливо тепло, як ніколи, бо ліцеїсти дружно святкують  День усіх закоханих – свято хоча й відносно нове для України, але яке набуло широкої  популярності.

 За однією з легенд, Святий Валентин  був лікарем та священником, який таємно вінчав закохані пари ще в третьому столітті нашої ери. У ті часи римський імператор Клавдій Другий заборонив одружуватись, бо вважав, що легіонери не повинні  мати родину, адже вона  відволіє  їх від виконання військового обов»язку.  За це Валентина  заарештували й стратили. З тих пір день страти мученика Валентина відзначається як свято, у яке навіть найбільш боязкі й нерішучі можуть зізнаватися у своїх почуттях.  А сам Валентин був визнаний заступником усіх закоханих.

Зранку в цей день у ліцеї почала працювати святкова пошта.  Усі охочі  мали змогу привітати одногрупників, друзів та вчителів,  активно обмінюючись  невеликими подарунками - валентинками: листівками, іграшками, коробками цукерок, повітряними кульками, шоколадками, квітами, створивши цим самим надзвичайно романтичний настрій. 

Різноманітні конкурси, веселі забави, гумористичні змагання між хлопцями й дівчатами, які відбулися на перших курсах лінгвістичного та історичного класів,  створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання,  свято, коли в подарунок можна отримати  імбирні солодкі серця ручної роботи.

І хоча не всі люди в Україні ставляться до дня Святого Валентина добре, бо вважають його чужим для нашої культури, але це веселе свято, яке нагадує нам  про тих, кого  любимо, яке є чудовою нагодою приділити близьким більше уваги, висловити свої почуття, це свято, яке допомагає створити справжній весняний настрій, а можливо, і наблизити прихід довгоочікуваної весни…

 

Прочитано 490 разів
Web Analytics
monarchy-univalent