Вівторок, 20 грудня 2016 07:02

Наймолодший доктор наук в Україні Ольга Броварець – наша випускниця!

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

20 грудня 2016 року в нашому ліцеї – справжнє свято! До нас завітала випускниця 2004 року Ольга Броварець. Вона є наймолодшим доктором фізико-математичних наук в Україні. Ользі Броварець та її науковому консультанту, члену-кореспонденту Національної академії наук України, доктору біологічних наук, професору Дмитрові Говоруну нещодавно була вручена престижна міжнародна премія Scopus Awards Ukraine 2016 в номінації «Найкращий колектив вчених, який досяг значних наукових результатів без західних колаборацій».

 Сьогодні Ольга ділилася досягненнями в стінах свого рідного закладу: спілкувалася зі своїм викладачем фізики Шевчуком Олександром Григоровичем, учителем математики Овчинниковою Тетяною Анатоліївною, класним керівником Даньшиною Тетяною Михайлівною.

Ольга Броварець приїхала не одна, а з творчим колективом телеканалу «1+1». Директор ліцею Алєксєєнко Світлана Геннадіївна розповіла тележурналістам про те, як же формують учителі нашого закладу соціально компетентних випускників ліцею.

Про високі результати Ольги знає не лише наша країна, а й увесь світ. У свої 29 років Ольга Броварець зробила відкриття світового масштабу. Говорун-Броварець зробили перший, але важливий крок до створення нетоксичних ліків від раку (на базі похідних нуклеотидних основ).

Ми пишаємося такими досягненнями Ольги. Вона є нашою гордістю!

Прочитано 841 разів
Web Analytics
monarchy-univalent