Четвер, 08 грудня 2016 17:23

Високий рівень професіоналізму

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

06 грудня 2016 року Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради звітував у Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» (м. Київ) про завершення дослідно-експериментальної роботи з теми «Система профільного навчання як засіб формування соціально компетентної особистості випускника ліцею». Із доповіддю виступили директор Алєксєєнко Світлана Геннадіївна та заступник директора з навчально-виховної роботи Коткова Людмила Іванівна.

Адміністрацією закладу було зазначено, що проведена дослідно-експериментальна робота забезпечила зростання рівня формування соціально компетентної особистості випускника в умовах профільної освіти, сприяла підвищенню педагогічної майстерності вчителів і забезпечила включення їх у дослідницьку інноваційну діяльність. У звіті була надана інформація про учнівські досягнення за період проведення експерименту, узагальнені результати моніторингу рівня сформованості соціальної компетентності, продемонстрована друкована продукція педагогів ліцею.

Члени комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи висловили вдячність педагогічному колективові за плідну працю й побажали і надалі тримати такий високий рівень професіоналізму.  

 

Прочитано 557 разів
Web Analytics
monarchy-univalent