Вівторок, 25 жовтня 2016 21:54

Тиждень історії – свято ерудованості

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Нещодавно в ліцеї відбувся предметний тиждень, під час якого муза історії Кліо активно відвідувала ліцейські аудиторії. У рамках тижня всі, хто цікавиться історичною наукою і мріє написати ЗНО з історії України на 12 балів, могли активно себе проявити. 

Історики-першокурсники, як справжні патріоти, поринули у світ національної символіки України, прослухавши лекцію та подискутувавши з Олександром Володимировичем Желібою.

Першокурсники природничого класу отримали естетичну насолоду на відкритому занятті з теми «Музична та театральна культура України XX століття» (учитель Крапив’янська Л. В.). До речі, Людмила Вікторівна виявилась справжнім фанатом історії та організувала ще одне показове заняття, але вже з другокурсниками-лінгвістами на тему «Демографічні зміни. Повсякденне життя повоєнних років. Доля жінки. Культура України в перші повоєнні роки». Учні лінгвістичного класу не лише підготували цікаві презентації, а й завдяки майстерності педагога  мали змогу поринути в нелегкий, але важливий період післявоєнної України.

Другокурсники-історики із захопленням брали участь у історичній грі, організованій Вікторією Володимирівною Мельниченко. Вони подорожували крізь час, відвідуючи різні країни, визначали, хто зображений на портретах, розгадували уявні історичні SMS. 

Тиждень історії довів, що ліцеїсти є розумними та азартними, прагнуть до нових знань та звершень.

Прочитано 1259 разів
Web Analytics
monarchy-univalent