Понеділок, 17 червня 2024 08:33

РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ

Оцініть матеріал!
(13 голосів)

Шановні батьки вступників, рекомендованих до зарахування!

Прийом документів  буде здійснюватися 24 червня з 9.00. до 18.00. та 25 червня з 9.00. до 11.00. в Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя.

Написати заяву про зарахування вступника до ліцею та подати пакет документів можуть ЛИШЕ БАТЬКИ (або особи, що їх замінюють) ЗА НАЯВНОСТІ ДОКУМЕНТА, ЩО ЗАСВІДЧУЄ ОСОБУ.

Ви маєте:

1. Підготувати необхідний пакет документів (перелік вказано у «Порядку вступу 2024» п.3.9 https://drive.google.com/file/d/1vMSa1L0QiKdGAZIUHliGiNeVkhoNi19J/view)

                 2. За наданим Приймальною комісією зразком заповнити заяву - ауд.3

                 3. Подати документи – ауд. 5

Всю необхідну інформацію ви отримаєте під час телефонної розмови із представником Приймальної комісії 17 червня.

Якщо виникають запитання – телефонуйте 0978002791  

Чекаємо)

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

для вступу за природничим напрямом природничого профілю

(прохідний бал 31)

 

ПІБ вступника

Конкурсний бал

 Рекомендовано до зарахування

1

Бицька Дар’я Сергіївна

27

 

2

Бойко Анна Валеріївна

29

 

3

Булах Михайло Олександрович

36

Рекомендовано до зарахування

4

Гавриш Вероніка Дмитрівна

37

Рекомендовано до зарахування

5

Галата Вероніка Романівна

33

Рекомендовано до зарахування

6

Голубовський Ілля Ігорович

54

Рекомендовано до зарахування

7

Гринь Андрій Олегович

37

 

8

Жук Оксана Романівна

49

Рекомендовано до зарахування

9

Ікальчик Артем Юрійович

41

 

10

Карпачова Кіра Андріївна

27

 

11

Карпенко Вікторія Володимирівна

31

Рекомендовано до зарахування

12

Качеровський Давид Володимирович

38

Рекомендовано до зарахування

13

Клименко Артем Віталійович

29

 

14

Коворотна Богдана Петрівна

28,5

 

15

Литвиненко Єгор Юрійович

32

Рекомендовано до зарахування

16

Лозова Софія Юріївна

50

Рекомендовано до зарахування

17

Максимович Анна Романівна

29

 

18

Муравська Маргаріта Ігорівна

39

Рекомендовано до зарахування

19

Науменко Євгенія Віталіївна

30

 

20

Остраниця Дар’я Юріївна

39

Рекомендовано до зарахування

21

Потійко Нікіта Андрійович

36

Рекомендовано до зарахування

22

Синяк Марія Сергіївна

40

Рекомендовано до зарахування

23

Скрипка Дар’я Сергіївна

40

Рекомендовано до зарахування

24

Степанюк Тимофій Федорович

32

Рекомендовано до зарахування

25

Стеценко Анастасія Миколаївна

26

 

26

Талавіра Максим Сергійович

44

 

27

Тілляєва Каріна Петрівна

34

Рекомендовано до зарахування

28

Філоненко Олеся Олексіївна

36

 

29

Чавикіна Марія Сергіївна

35

 

30

Шадура Єва Миколаївна

33

Рекомендовано до зарахування

31

Шевлюга Марія Євгеніївна

28

 

32

Шовкун Маргарита Олександрівна

33

Рекомендовано до зарахування

33

Ярош Аліна Володимирівна

41

 

 

 

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

для вступу за історико-правознавчим напрямом історичного профілю

(прохідний бал – 37)

 

 ПІБ вступника

Конкурсний бал

Рекомендовано до зарахування

1

Аніщенко Анастасія Олексіївна

45

 

2

Баргамін Поліна Миколаївна

34

 

3

Бесараб Марія Анатоліївна

34

 

4

Бицька Дар’я Сергіївна

26

 

5

Білим Ярослав Максимович

45

Рекомендовано до зарахування

6

Булгаков Данііл Дмитрович

42

Рекомендовано до зарахування

7

В’ялий Максим Анатолійович

33

 

8

Варава Юлія Володимирівна

45

 

9

Вощинська Софія Володимирівна

28

 

10

Глущенко Тимур Володимирович

33

 

11

Гринь Андрій Олегович

44

Рекомендовано до зарахування

12

Дзюба Анастасія Олександрівна

38,5

Рекомендовано до зарахування

13

Дяченко Уляна Володимирівна

40

Рекомендовано до зарахування

14

Жадько Вікторія Ігорівна

48,5

Рекомендовано до зарахування

15

Жилінський Сергій Олександрович

36

16

Заболотня Софія Олександрівна

42

Рекомендовано до зарахування

17

Іващенко Маргарита Володимирівна

34

 

18

Ікальчик Артем Юрійович

46

Рекомендовано до зарахування

19

Карпачова Кіра Андріївна

28

 

20

Клюйко Ангеліна Геннадіївна

37

Рекомендовано до зарахування

21

Коворотна Богдана Петрівна

38

 

22

Кокош Анастасія Владиславівна

32

 

23

Кошман Даніїл Янович

48

 

24

Кривоберець Анастасія Сергіївна

33

 

25

Куса Карина Ігорівна

32

 

26

Кушнір Дарина Сергіївна

36

 

27

Лаврінець Вероніка Василівна

40

Рекомендовано до зарахування

28

Левченко Артем Сергійович

34

 

29

Литвиненко Єгор Юрійович

35

 

30

Луценко Богдан Ігорович

37

 

31

Мірошниченко Анна Юріївна

42

Рекомендовано до зарахування

32

Місан Анастасія Петрівна

41

Рекомендовано до зарахування

33

Нишпор Данііл Анатолійович

45

 

34

Нікитенко В'ячеслав Вікторович

50

 

35

Опанасенко Євгеній Анатолійович

54

 Рекомендовано до зарахування

36

Опанасенко Сергій Юрійович

36

37

Полуцький Кірил Вячеславович

45

 

38

Пономаренко Нікіта Анатолійович

30

 

39

Потапенко Наталія Вікторівна

35

 

40

Рашко Вікторія Андріївна

42,5

 

41

Романенко Вероніка Миколаївна

38

Рекомендовано до зарахування

42

Сенько Крістіна Вікторівна

34

 

43

Сердюк Євгеній Максимович

27

 

44

Скрипка Каріна Валентинівна

39

Рекомендовано до зарахування

45

Тимошенко Дар’я Олексіївна

43

Рекомендовано до зарахування

46

Фурса Дмитрій Валентинович

42

Рекомендовано до зарахування

47

Царенко Ангеліна Вадимівна

30

 

48

Чистяков Ярослав Андрійович

49

 

49

Шаркова Анна Олександрівна

41

Рекомендовано до зарахування

50

Шевлюга Діана Вячеславівна

42

 

51

Шевченко Антоніна Максимівна

32

 

52

Яровий Денис Михайлович

28

 

53

Яцков Денис Олександрович

30

 

 

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

для вступу за історико-філологічним напрямом історичного профілю

(прохідний бал – 38,5)

 

 

 ПІБ вступника

Конкурсний бал

 Рекомендовано до зарахування

1

Бердик Поліна Олександрівна

42

 

2

Бесараб Марія Анатоліївна

37

 

3

Богдан Сергій Вікторович

38,5

Рекомендовано до зарахування

4

Боровик Софія Євгеніївна

43

Рекомендовано до зарахування

5

Бурнос Марія Олексіївна

36

 

6

Буток Тимур Віталійович

35

 

7

Волосянкін Нестор Ігорович

39

Рекомендовано до зарахування

8

Даценко Максим Ігорович

28

 

9

Дяченко Уляна Володимирівна

40

 

10

Жилінський Сергій Олександрович

36

 

11

Заболотня Софія Олександрівна

40

 

12

Клюйко Ангеліна Геннадіївна

36

 

13

Ковалевська Анастасія Олександрівна

36

 

14

Коворотна Богдана Петрівна

39

Рекомендовано до зарахування

15

Кондратенко Софія Олександрівна

44

 

16

Костирко Анна Романівна

36

 

17

Котюх Мілана Вікторівна

34

 

18

Кривоберець Анастасія Сергіївна

33

 

19

Куц Анна Павлівна

38,5

Рекомендовано до зарахування

20

Лушніков Кирило Володимирович

50

 

21

Макаренко Діана Русланівна

44

Рекомендовано до зарахування

22

Маркович Ольга Сергіївна

44

Рекомендовано до зарахування

23

Мілова Олександра Ярославівна

43

 

24

Місан Анастасія Петрівна

42

 

25

Молявко Анастасія Євгенівна

38,5

Рекомендовано до зарахування

26

Науменко Демид Олександрович

33

 

27

Нишпор Данііл Анатолійович

44

Рекомендовано до зарахування

28

Нікитенко В'ячеслав Вікторович

52

Рекомендовано до зарахування

29

Опанасенко Євгеній Анатолійович

53

 

30

Опанасенко Сергій Юрійович

36

 

31

Парасюк Вадим Сергійович

45

 

32

Парний Михайло Вікторович

33

 

33

Плигін Данило Іванович

38,5

Рекомендовано до зарахування

34

Полуцький Кірил Вячеславович

47

 

35

Потапенко Наталія Вікторівна

34

 

36

Прокопець Нікіта Олександрович

38

 

37

Стовбун Роман Анатолійович

53

 

38

Таранько Дарина Миколаївна

50

 

39

Тригуб Ілля Олександрович

36

 

40

Ухо Валерія Сергіївна

46

 

41

Філоненко Олеся Олексіївна

38

 

42

Фурса Дмитрій Валентинович

41

 

43

Чавикіна Марія Сергіївна

39

 

44

Чистяков Ярослав Андрійович

48

Рекомендовано до зарахування

45

Шаран Марія Віталіївна

41

 

46

Шевлюга Діана Вячеславівна

45

 

47

Шевченко Антоніна Максимівна

32

 

48

Шеремет Анастасія Олегівна

32

 

49

Ярешко Ольга Русланівна

34,5

 

50

Яровий Денис Михайлович

28

 

51

Ярош Аліна Володимирівна

41

 

 

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

для вступу за лінгвістичним напрямом лінгвістичного профілю

(прохідний бал – 40)

 

 ПІБ вступника

Конкурсний бал

 Рекомендовано до зарахування

1

Андрійченко Артем Володимирович

41

 

2

Аніщенко Анастасія Олексіївна

44

Рекомендовано до зарахування

3

Баскакова Дарина Юріївна

43

Рекомендовано до зарахування

4

Батмаєва Анна Андріївна

47

 

5

Бердик Поліна Олександрівна

40

Рекомендовано до зарахування

6

Бесараб Марія Анатоліївна

35

 

7

Богдан Сергій Вікторович

34

 

8

Боровик Софія Євгеніївна

38

 

9

Броварець Тетяна Олександрівна

37

 

10

Бурнос Марія Олексіївна

35

 

11

Виливок Дар’я Володимирівна

30

 

12

Волосянкін Нестор Ігорович

37

 

13

Ворона Ольга Юріївна

48

 

14

Гора Денис Сергійович

46

 

15

Гощик Анна Вікторівна

32

 

16

Гринь Андрій Олегович

41

 

17

Губар Маргарита Максимівна

38

 

18

Гузій Дар’я Сергіївна

37

 

19

Даценко Максим Ігорович

23

 

20

Дворник Анастасія Андріївна

44

 

21

Дерека Марія Валеріївна

30

 

22

Динько Максим Андрійович

41

 

23

Ігнатенко Олександр Сергійович

39

 

24

Калайда Олеся Ігорівна

38

 

25

Клюйко Ангеліна Геннадіївна

36

 

26

Ковалевська Анастасія Олександрівна

38

 

27

Кондратенко Софія Олександрівна

46

Рекомендовано до зарахування

28

Кошман Даніїл Янович

51

 

29

Куц Анна Павлівна

37

 

30

Кушніренко Валерія Олександрівна

40

Рекомендовано до зарахування

31

Лаврінець Валерія Ігорівна

50

Рекомендовано до зарахування

32

Лаврінець Вікторія Вікторівна

40

Рекомендовано до зарахування

33

Леміш Іван Володимирович

36

 

34

Луценко Богдан Ігорович

35

 

35

Лушніков Кирило Володимирович

48

 

36

Макаренко Діана Русланівна

38

 

37

Максимович Анна Романівна

36

 

38

Маркович Ольга Сергіївна

39

 

39

Миколайчук Антоніна Миколаївна

32

 

40

Мілова Олександра Ярославівна

44

Рекомендовано до зарахування

41

Місан Анастасія Петрівна

42

 

42

Молявко Анастасія Євгенівна

35

 

43

Москаленко Лана Олександрівна

42

Рекомендовано до зарахування

44

Мурашко Анастасія Олександрівна

51

Рекомендовано до зарахування

45

Мухін Максим Сергійович

55

Рекомендовано до зарахування

46

Набок Поліна Іванівна

41

Рекомендовано до зарахування

47

Нестеренко Вікторія Романівна

48

Рекомендовано до зарахування

48

Никонець Катерина Сергіївна

47

Рекомендовано до зарахування

49

Нікитенко В'ячеслав Вікторович

50

 

50

Падун Дарина Андріївна

39

 

51

Парасюк Вадим Сергійович

42

 

52

Петелько Марина Віталіївна

40

Рекомендовано до зарахування

53

Плигін Данило Іванович

32

 

54

Полуцький Кірил Вячеславович

45

Рекомендовано до зарахування

55

Потапенко Наталія Вікторівна

38

 

56

Рашко Вікторія Андріївна

48

 

57

Река Олександр Владиславович

52

Рекомендовано до зарахування

58

Ремізова Олеся Олександрівна

37

 

59

Рябоненко Ілля Павлович

43

Рекомендовано до зарахування

60

Свєтлова Луіза Артемівна

40

Рекомендовано до зарахування

61

Селіверстова Анна Андріївна

37

 

62

Сердюк Роман Анатолійович

25

 

63

Сперанська Вікторія Павлівна

43

Рекомендовано до зарахування

64

Стовбун Роман Анатолійович

48

Рекомендовано до зарахування

65

Стужна Лілія Володимирівна

38

 

66

Таранько Дарина Миколаївна

51

 

67

Теплюк Ольга Ростиславівна

49

Рекомендовано до зарахування

68

Тимошик Софія Сергіївна

53

Рекомендовано до зарахування

69

Тригуб Ілля Олександрович

37

 

70

Ухо Валерія Сергіївна

46

Рекомендовано до зарахування

71

Фурса Дмитрій Валентинович

42

 

72

Халаш Вікторія Сергіївна

48

Рекомендовано до зарахування

73

Хилько Анна Володимирівна

61

Рекомендовано до зарахування

74

Царенко Ангеліна Вадимівна

33

 

75

Чавикіна Марія Сергіївна

40

Рекомендовано до зарахування

76

Чепела Владислав Володимирович

42

 

77

Черненко Олександр Олександрович

44

Рекомендовано до зарахування

78

Шаповал Андрій Олегович

32

 

79

Шаповалов Олексій Дмитрович

37

 

80

Шара Дар’я Миколаївна

36

 

81

Шаран Марія Віталіївна

41

Рекомендовано до зарахування

82

Шевлюга Марія Євгеніївна

32

 

83

Шевченко Андрій Олександрович

37

 

84

Шевченко Марина Олександрівна

56

Рекомендовано до зарахування

85

Шеремет Анастасія Олегівна

34

 

86

Ярешко Ольга Русланівна

32

 

87

Ярош Аліна Володимирівна

40

Рекомендовано до зарахування

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

для вступу за математичним напрямом математичного та природничого профілів

(прохідний бал математичний профіль – 41)

(прохідний бал природничий профіль – 38,5 )

 

 ПІБ вступника

Конкурсний бал

 Рекомендовано до зарахування

 Профіль

1

Андрійченко Артем Володимирович

42

Рекомендовано до зарахування

Математ.

2

Бабич Марія Павлівна

35

 

 

3

Баргамін Поліна Миколаївна

33,5

 

 

4

Батмаєва Анна Андріївна

47

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

5

Бобіков Назар Андрійович

39

Рекомендовано до зарахування

Природнич

6

Богдан Сергій Вікторович

33,5

 

 

7

Бронзенко Ярослав Олегович

48

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

8

Вакулко Вадим Олександрович

37

 

 

9

Варава Юлія Володимирівна

40,5

Рекомендовано до зарахування

Природнич

10

Ворона Ольга Юріївна

44

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

11

Голубовський Ілля Ігорович

47

 

 

12

Гора Денис Сергійович

41,5

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

13

Горбащенко Мілана Сергіївна

39,5

Рекомендовано до зарахування

Природнич

14

Градобик Максим Олександрович

42

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

15

Гусейнов Даніїл Давидович

34

 

 

16

Дворник Анастасія Андріївна

40,5

Рекомендовано до зарахування

Природнич

17

Динько Максим Андрійович

39

Рекомендовано до зарахування

Природнич

18

Дубовик Денис Андрійович

47

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

19

Дудка Арсеній Олександрович

45

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

20

Дьяченко Антон Олексійович

32

 

 

21

Євлах Кіріл Андрійович

30

 

 

22

Желіба Святослав Олександрович

41,5

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

23

Жовтобрюх Дар’я Олексіївна

41,5

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

24

Зязюн Євгеній Андрійович

42

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

25

Ігнатенко Олександр Сергійович

40

Рекомендовано до зарахування

Природнич

26

Ідрисов Кіріл Максимович

38,5

Рекомендовано до зарахування

Природнич

27

Іспірян Айкарам Едуардович

38,5

Рекомендовано до зарахування

Природнич

28

Ковалевська Анастасія Олександрівна

37

 

 

29

Ковалевський Нікіта Костянтинович

37

 

 

30

Костенко Вероніка Вікторівна

46,5

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

31

Кот Аліна Юріївна

41,5

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

32

Кошман Даніїл Янович

45

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

33

Кривоберець Анастасія Сергіївна

35,5

 

 

34

Леміш Іван Володимирович

37,5

 

 

35

Лобова Дар’я Юріївна

30

 

 

36

Луценко Богдан Ігорович

39,5

Рекомендовано до зарахування

Природнич

37

Лушніков Кирило Володимирович

43

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

38

Мазурець Софія Валеріївна

43

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

39

Мальцева Марія Валеріївна

46

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

40

Малюга Іван Євгенович

28,5

 

 

41

Науменко Демид Олександрович

31,5

 

 

42

Нестеренко Вікторія Романівна

45

 

 

43

Нечваль Анастасія Валентинівна

45,5

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

44

Паламарчук Марія Юріївна

42,5

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

45

Парасюк Вадим Сергійович

38,5

Рекомендовано до зарахування

Природнич

46

Петренко Надія Олександрівна

43

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

47

Прокопець Нікіта Олександрович

38

 

 

48

Простантинов Данило Олександрович

41

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

49

Прудько Іван Вікторович

52,5

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

50

Рашко Вікторія Андріївна

43,5

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

51

Река Олександр Владиславович

50

 

 

52

Рибальченко Анна Ігорівна

38

 

 

53

Романенко Вероніка Миколаївна

31

 

 

54

Селіверстова Анна Андріївна

37,5

 

 

55

Сенько Крістіна Вікторівна

31,5

 

 

56

Стовбун Роман Анатолійович

46

 

 

57

Сурмачевський Андрій Дмитрович

52

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

58

Талавіра Максим Сергійович

50,5

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

59

Таранько Дарина Миколаївна

47,5

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

60

Філоненко Олеся Олексіївна

38,5

Рекомендовано до зарахування

Природнич

61

Хроколов Олександр Юрійович

50

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

62

Чепела Владислав Володимирович

39,5

Рекомендовано до зарахування

Природнич

63

Черевко Денис Олегович

30

 

 

64

Черненко Олександр Олександрович

35

 

 

65

Чирка Крістіна Анатоліївна

37,5

 

 

66

Чуйко Артем Ігорович

41,5

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

67

Шаповалов Олексій Дмитрович

35

 

 

68

Шевлюга Діана Вячеславівна

41,5

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

69

Шевченко Андрій Олександрович

38

 

 

70

Шеремет Анастасія Олегівна

32

 

 

71

Шинкаренко Нікіта Андрійович

48

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

72

Шкор Тетяна Ігорівна

45

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

73

Ювко Єлизавета Янівна

42

Рекомендовано до зарахування

 Математ.

74

Яровий Денис Михайлович

29,5

 

 

 

Прочитано 3375 разів
Web Analytics
monarchy-univalent