Вівторок, 28 травня 2024 22:10

Кроки до перемоги

Вікторія Руколянська – юна, тендітна, розумна й скромна дівчина. Моя гордість! Цьогоріч є випускницею лінгвістичного класу і другий рік поспіль переможницею Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань-2024». Віка зламала стереотип, що математику лінгвістам вивчати складно! Диплом І ступеня – справедлива винагорода за наполегливу працю, неприхований інтерес та сміливість конкурувати з іншими учасниками у конкурсах із математики.

Вікторія обирає дуже цікаві й актуальні теми для своїх проєктів. Чи задумувалися ви про фінансові витрати на відновлення України після ракетних ударів та окупації загарбників? Звісно ж... Але Віка вирішила провести дослідження й скласти «Кошторис на відновлення Чернігівщини». Ознайомитися з відеопрезентацією ➡️➡️➡️https://youtu.be/pB_S9r2FQRg?si=Opw-AL8YjyPh-3CB.

Пишаюся своєю ученицею! Нехай ця перемога буде одним із перших крокіа до нових важливих звершень!

Юлія Осталецька, учитель математики