П'ятниця, 10 травня 2024 20:12

Батьківській вечір спогадів "Ці кадри такі шалені...."

З моменту, коли дитина пішла до 1 класу, здається, що час летить із неймовірною швидкістю... А коли це два шалені роки в ліцеї, то ця швидкість збільшується вдвічі. Та в тому й цінність таких моментів, які хочеться переглядати знову й знову... Саме таким теплим, емоційним, щирим був сімейний вечір із батьками учнів 2 курсу математичного А класу. У затишній аудиторії мами суперматематиків згадали миттєвості та емоції, які пережили, коли дізналися, що їх син чи донька стали ліцеїстами. Поділилися спогадами про найцікавіші моменти навчання дітей, а також змогли побачити, якими прийшли, що пережили та якими стали математики А за два роки ліцейської математичної історії. З неймовірною теплотою, гордістю й любов'ю кожна мама говорила про "найдорожчу перлинку". Ті ж відчуття подарували й діти, які "обійняли" матусь словами вдячності, ніжності й безмежної любові. А щоб батьки теж відчули себе дітьми, математики, як завжди, проявили креативність... Кожна мама могла отримати свій солодкий подарунок, назвавши кодове пестливе слово, яким називає сина чи доньку. Зустріч завершилася посмішками й сльозами водночас, адже наша ліцейська математична історія завершується, але лише для того, щоб розпочалася нова! Сімейний вечір продовжився в теплих обіймах батьків і дітей. І нехай саме з таких емоцій починається кожен новий етап життя!

Марина БУРЛЬОВА, класний керівник учнів 2 курсу математичного А класу

Галерея зображень