П'ятниця, 03 травня 2024 06:25

Великодній калейдоскоп

(1 Голосувати)

Уже скоро в дім кожної української родини завітає благополуччя та добробут, адже гряде величне свято, що об‘єднує, духовно зміцнює і наповнює наші серця добротою, - Великдень! Зібраний звечора плетений кошик, принадливий запах пасочок, барвисті крашанки, розмальовані дитячими ручками, домашні ковбаси, масло, сіль і теплі привітання найближчих та найдорожчих... Розміщені рівними рядами під церквою корзинки з вишитими рушниками неодмінно повертають у безтурботні часи дитинства, чарують своїм затишком. У цей день усі збираються разом на честь Воскресіння Ісуса Христа, що означає перехід від смерті до життя та звільнення від тягаря гріхів.

Так і ліцейська родина святкує Великдень у своєму дружньому колі. Сьогодні учасники Євроклубу провели святковий захід для учнів перших курсів «Великодній калейдоскоп». Ліцеїсти взяли участь у захоплюючій квіз-грі англійською мовою та успішно відповіли на всі питання про традиції святкування Великодня не лише українського народу, а й усієї Європи. Також учні математичного, природничого, лінгвістичного й історичного класів поринули у святкову атмосферу, проводячи час за грою «Egg Hunt» у складі своїх команд. Гравці з запалом виконували правила квесту й отримували нагороду у вигляді ласощів. Учасники Євроклубу раді вітати переможців - перший історичний клас, який отримав найбільшу кількість балів в обох конкурсах! Усі команди були неймовірними, показали свою вправність і винахідливість. Тож вперед до нових перемог!

З повагою, команда Євроклубу Анна Бабенко, учениця 2 математичного класу

Галерея зображень