Субота, 09 вересня 2023 20:07

Новий навчальний рік розпочато!

Оцініть матеріал!
(7 голосів)

Усі чудово знають, що саме 1 вересня розпочинає відлік нового навчального року. Перші зустрічі другокурсників після канікул, перші знайомства першокурсників, перший дзвоник, перший загальний національно-патріотичний урок «У єдності наша сила» та урок «Ти як?» Всеукраїнської програми з ментального здоров’я, перші навчальні пари – ДЕНЬ ЗНАНЬ був змістовним та емоційним.

Проте ліцей готував особливе свято –  СВЯТО ЗНАНЬ…

Хвилююча мить - і в актовій залі лунають гучні акорди, які сповіщають про початок урочистостей. Харизматичні дівчатка-ведучі створюють атмосферу піднесеного настрою і водночас душевності, родинності.

До зали оплесками запрошують  першокурсників:  радісних, щасливих, можливо,  ще  дещо невпевнених.

Слова подяки нашим захисникам, хвилина шани й  скорботи за загиблими.

Серця присутніх єднає гімн.

«Не твоя війна» - проникають у душу слова пісні Яни Ратушної.

Світлана Геннадіївна Алєксєєнко  з гордістю повідомляє про результати минулорічної діяльності, зокрема, про те, що  Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя вкотре належить до 200 кращих закладів України за результатами НМТ. Директор  підкреслює, що високі показники закладу – це  спільна злагоджена співпраця вчителів, учнів та батьків. Традиційно розказана притча повчає: сумлінна та наполеглива робота стане запорукою нашого успіху.

На сцену для нагородження запрошуються ліцеїсти: переможниця ІІІ етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  МАН Катя Боришкевич (нагороджена дипломом І ступеня), 38 (!) другокурсників отримали Похвальні листи «За високі досягнення у навчанні», ройовому ліцейського рою «Фортеця» Єгору Войцеховичу від імені команди вручено нагороди,  здобуті на обласному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»), Михайло Дубровний отримав подяку за активну участь у Кубку світу з ракетомодельного спорту. На сцені немає вільного місця – на сцені гордість ліцею.

Неймовірною енергетикою заповнюють зал виступи ліцеїстів.

«Мрії збуваються, мрійте!» – закликають у хореографічній композиції історики-другокурсники, «Все буде добре» –  підхоплюють у пісні історики-першокурсники, сучасність та класика поєднуються у нашому  житті – демонструють лінгвісти 2 курсу, «Разом ми сильніші!» переконують неймовірним танцювальним флешмобом математики 1 курсу та 2 курсу А класу, «Світ цікавий та неймовірний» – нагадують у своїй постановці учні природничих класів обох курсів.

Урочиста мить: проголошення клятви  першокурсниками та вручення значків ліцеїста – символу входження до ліцейської родини.

«Цінувати життя, цінувати кожну хвилину!» –  виступ учнів 1 курсу лінгвістичного класу надсилає присутнім   той найголовніший меседж, із яким кожен полишає святкову залу.

Свято знань вдалося.

Ну що ж, новий навчальний рік розпочато!

НАТХНЕННЯ, УСПІХІВ, ДОБРА, ПЕРЕМОГИ!

ЗДНВР  Марина СЕМЕНОВА

Прочитано 264 разів
Web Analytics
monarchy-univalent