Четвер, 07 вересня 2023 12:20

ПРО НМТ-2023 і не тільки…

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Ну, дуже добра новина!

Учора було оприлюднено всеукраїнський рейтинг участі закладів загальної середньої освіти за результатами НМТ-2023.

Ліцей знову у ТОП-200!!!

Крім того, ми перші у Чернігівській області!!!

Трохи конкретніше: у загальному рейтингу ми посідаємо 133 місце, з української мови – 46, з біології – 153, з хімії – 9.

Кількість знаків оклику не може передати величезну радість і безкінечну гордість за ліцеїстів та їхніх учителів.

Попри все – украй несприятливі умови, технічні проблеми, повітряні тривоги, психологічне напруження, дистанційне навчання…- МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!!!

Шановні учні! Дякую! Дякую за вашу роботу, за вашу стійкість, витривалість і мужність. Ваша юність, на жаль, припадає на трагічні роки історії нашої країни, від вас вимагають більшого, даючи менше, але ви достойно тримаєте удари долі. Будьте сильними і успішними і надалі! Пишаюся вами безмежно!!!

Шановні колеги! Ми тут з вами недавно аналізували результати НМТ-2023 і дійшли висновку, що маємо деякі проблеми… Проте, курчат рахують восени. Величезне спасибі за вашу роботу та відданість своїй справі, ви – справжні вчителі, найдорогоцінніший скарб української освіти. Спасибі!

Шановні батьки! Ви – наш найпотужніший тил, міцний захист для дітей і педагогів. Сьогоднішній результат ваших дітей переконливо доводить, що ви – дуже гарні батьки, що впораєтесь із усіма проблемами, що завжди зможете допомогти вашим дітям, що умієте передбачати результат і вам можна довіряти, адже колись, два роки тому, ви прийняли правильне рішення, обравши ліцей. Щиро дякую вам за наших дітей!

Дякую усім-усім, хто завжди поруч, хто хвилюється і допомагає, вкладається і вірить!

Ми сильні.

Ми переможемо.

Ми є і будемо УКРАЇНА!

Директор ліцею Світлана Алєксєєнко.

 

Прочитано 157 разів
Web Analytics
monarchy-univalent