П'ятниця, 03 березня 2023 22:31

«Особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх»

03.03.23  в рамках тижня профілактики правопорушень серед молоді під час години спілкування відбулася зустріч учнів ІІ математичного класу з інспекторкою ювенальної превенції Маленко Тетяною Валеріївною.

В процесі змістовної лекції Тетяна Валеріївна ознайомила учнів з поширеними видами правопорушень, особливостями адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх. Зокрема, мова йшла про необхідність виваженої поведінки в громадських місцях, про правила безпечного перебування в мережі Internetта про недопущення булінгу в сучасному суспільстві.

Після лекції інспекторка дала вичерпні відповіді на низку запитань учнів, які стосувалися конкретних правових ситуацій.

Загальний висновок зустрічі можна сформулювати так: безпека кожного з нас  залежить від нас самих.

Також перед ліцеїстами з профорієнтаційною бесідою виступила Колесник Світлана Василівна, підполковник поліції, начальник сектору кадрового забезпечення Ніжинського районного відділу поліції.  Світлана Василівна ознайомила учнів із вищими навчальними закладами Міністерства внутрішніх справ, з умовами вступу і навчання в закладах та подальшої служби в органах внутрішніх справ.

Закалюжний В.М., класний керівник