Четвер, 16 грудня 2021 17:02

Пишаємося ліцеїстами – 55 перемог на міських олімпіадах й конкурсах!

Оцініть матеріал!
(7 голосів)

Неталановитих дітей не буває, головне вчасно розкрити їхні здібності. Всеукраїнські учнівські олімпіади – це визнання обдарувань учнів: їх знань, предметної компетентності, творчої діяльності, наполегливої праці. Дуже важливо показувати дітям, що їхні зусилля помічають і цінують у суспільстві, адже це стимулює до навчання та розвитку.

Напередодні Нового року ми завжди підбиваємо підсумки, розмірковуємо, аналізуємо, будуємо плани на майбутнє. Узагальнюючи результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад, мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ми з впевненістю можемо сказати, що цього року талановиті ліцеїсти разом зі своїми наставниками гідно представили Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя, продемонструвавши високий рівень знань й отримавши в загальному заліку 55 перемог.

Отже, до вашої уваги наші переможці:

Гула Сергій – учень І курсу історичного класу:

І місце – англійська мова (учитель Мохір В. В.);

ІІ місце – конкурс з української мови імені Петра Яцика (учитель Бережняк В.М.);

ІІІ місце – олімпіада з української мови та літератури (учителі Бережняк В.М., Даньшина Т.М.);

ІІІ місце – олімпіада з історії (учителі Желіба О.В., Мицик Л.М.).

 

Пушенко Олександр – учень І математичного класу:

І місце – олімпіада з математики (учитель Симан С.М.);

І місце – олімпіада з фізики (учитель Закалюжний В.М.);

І місце – олімпіада з інформатики (учитель Кіндєєв П.В.).

 

Самойленко Валерія – учениця І курсу лінгвістичного класу:

І місце – олімпіада з української мови та літератури (учителі Бережняк В.М., Даньшина Т.М.);

І місце – мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка (учителі Бережняк В.М., Даньшина Т.М.);

І місце – конкурс з української мови імені Петра Яцика (учитель Бережняк В.М.).

 

Шевченко Максим – учень ІІ курсу природничого класу:

І місце – олімпіада з фізики (учитель Шевчук О.Г.);

І місце – олімпіада з астрономії (учитель Шевчук О.Г.);

ІІІ місце – олімпіада з математики (учитель Чорненька О.В.).

 

Носилевський Владислав – учень І курсу математичного класу:

І місце – олімпіада з хімії (учитель Мазур Н.П.);

ІІ місце – олімпіада з фізики (учитель Закалюжний В.М.);

ІІ місце – олімпіада з інформатики (учитель Кіндєєв П.В.).

 

Тихоненко Євгенія– учениця ІІ курсу математичного А класу:

І місце – олімпіада з математики (учитель Симан С.М.);

І місце – олімпіада з інформаційних технологій (учитель Кіндєєв П.В.).

 

Алексієнко Аліна – учениця ІІ курсу природничого класу:

І місце – олімпіада з біології (учитель Коваленко С.О.);

І місце – олімпіада з екології (учитель Кузьменко Л.П.).

 

Кошова Валерія – учениця І курсу математичного класу:

І місце – олімпіада з німецької мови (учитель Тимченко Н.В.);

ІІ місце – олімпіада з англійської мови (учитель Афанасова С.І.).

 

Блоха Марія – учениця І курсу лінгвістичного класу:

І місце – олімпіада з історії (учителі Крапив’янська Л.В., Диченко В.В.);

ІІІ місце – олімпіада з географії (учитель Шовкун Т.М.).

 

Гомоляко Данило - учень ІІ курсу історичного класу:

ІІ місце – олімпіада з історії (учителі Желіба О.В., Диченко В.В.);

ІІІ місце – олімпіада з географії (учитель Шовкун Т.М.).

 

Коломійченко Катерина – учениця ІІ курсу математичного Б класу:

І місце – олімпіада з англійської мови (учитель Бойко Ю.А.).

 

Афанасова Поліна - учениця ІІ курсу лінгвістичного класу:

І місце – олімпіада з німецької мови (учитель Тимченко Н.В.).

 

Шафран Денис – учень І курсу математичного класу:

І місце – олімпіада з французької мови (учитель Копенкіна Л.О.).

 

Саприкіна Каріна – учениця ІІ курсу історичного класу:

І місце – олімпіада з історії (учителі Желіба О.В., Диченко В.В.).

 

Тищенко Валерія - учениця І курсу природничого класу:

І місце – олімпіада з біології (учитель Гавій В.М.).

 

Лесенко Святослав – учень ІІ курсу математичного А класу:

І місце – олімпіада з географії (учитель Шовкун Т.М.).

 

Котляр Владислав – учень ІІ курсу природничого класу:

І місце – олімпіада з інформатики (учитель Кіндєєв П.В.).

 

Кузуб Софія – учениця І курсу історичного класу:

І місце – олімпіада з правознавства (учитель Пархоменко І.І.).

 

Зимуха Єгор – учень ІІ курсу історичного класу:

І місце – олімпіада з правознавства (учитель Пархоменко І.І.).

 

Литвинов Володимир – учень І курсу лінгвістичного класу:

ІІ місце – олімпіада з української мови й літератури (учителі Лепьошкіна О.В., Даньшина Т.М.).

 

Глазкова Вікторія – учениця ІІ курсу математичного А класу:

ІІ місце – олімпіада з англійської мови (учитель Кресан Н.П.).

 

Капленко Крістіна– учениця ІІ курсу лінгвістичного класу:

ІІ місце – олімпіада з німецької мови (учитель Тимченко Н.В.).

 

Тригуб Катерина– учениця І курсу лінгвістичного класу:

ІІ місце – олімпіада з французької мови (учитель Копенкіна Л.О.).

 

Іонанов Максим - учень І курсу природничого класу:

ІІ місце – олімпіада з біології (учитель Гавій В.М.).

 

Гомоляко Анастасія - учениця ІІ курсу природничого класу:

ІІ місце – олімпіада з біології (учитель Коваленко С.О.).

 

Шульга Артем - учень І курсу лінгвістичного класу:

ІІ місце – олімпіада з географії (учитель Шовкун Т.М.).

 

Шулещенко Денис - учень ІІ курсу математичного А класу:

ІІ місце – олімпіада з географії (учитель Шовкун Т.М.).

 

Карпенко Каміла - учениця ІІ курсу природничого класу:

ІІ місце – олімпіада з астрономії (учитель Шевчук О.Г.).

 

Парминська Олександра - учениця І курсу природничого класу:

ІІ місце – олімпіада з хімії (учитель Мазур Н.П.).

 

Демочка Данило - учень ІІ курсу природничого класу:

ІІ місце – олімпіада з хімії (учитель Швидко О.В.).

 

Васильєв Михайло - учень ІІ курсу математичного А класу:

ІІ місце – олімпіада з інформатики (учитель Кіндєєв П.В.).

 

Шукліна Каріна - учениця ІІ курсу математичного А класу:

ІІ місце – олімпіада з інформаційних технологій (учитель Кіндєєв П.В.).

 

Костюченко Владислав - учень І курсу історичного класу:

ІІ місце – олімпіада з правознавства (учитель Пархоменко І.І.).

 

Матвійченко Ростислав - учень І курсу математичного класу:

ІІ місце – мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка (учителі Даньшина Т.М., Бурльова М.С. ).

 

Карпенко Катерина - учениця І курсу лінгвістичного класу:

ІІІ місце – олімпіада з англійської мови (учитель Кресан Н.П.).

 

Кодак Єлизавета - учениця ІІ курсу лінгвістичного класу:

ІІІ місце – олімпіада з німецької мови (учитель Тимченко Н.В.).

 

Мархай Антон - учень ІІ курсу математичного А класу:

ІІ місце – олімпіада з математики (учитель Симан С.М.).

 

Бувайлик Ілля - учень ІІ курсу природничого класу:

ІІІ місце – олімпіада з астрономії (учитель Шевчук О.Г.).

 

Раднянко Андрій - учень І курсу природничого класу:

ІІІ місце – олімпіада з хімії (учитель Мазур Н.П.).

 Вітаємо ліцеїстів та їх учителів й бажаємо перемог на обласному етапі олімпіад!

 

                                                               Н.Кресан, заступник директора з НВР

Прочитано 808 разів
Web Analytics
monarchy-univalent