Субота, 13 жовтня 2018 22:06

Козацькому роду нема переводу!

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Українці шанують державні свята, особливо ті, що сягають корінням у давнину. День захисника України відзначається 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Так для учнів І курсу природничого класу студенками-практикантками Марією Петрівною Юсковець та Юлією Володимирівною Ракоїд проведено виховний захід «Козацькому роду нема переводу!». Молоді педагоги підготували цікаву пізнавальну гру, у якій взяли участь чотири команди: «Незламними» керував отаман Данило, отаман Назар очолив «Манюня+1,7», «Фламінго» під керівництвом отамана Богдана та «Телепузики» на чолі з отаманом Іваном. 

Забава складалась із семи конкурсів. Першим був представлення команди їх очільниками. Хлопці придумали цікаві й дотепні розповіді про курені, вихваляючись один поперед одного своїми козачками. Другим було інтелектуальне випробування. Команди по черзі хизувалися розумом, відповідаючи вдало на питання про Запорізьку Січ та її устрій. На черзі з’ясування інтуїції кмітливих отаманів у конкурсі «Вірю – не вірю». Швидкість та злагодженість команди перевіряли «Козацькі забави», метою яких було розшифрувати гучний заклик «Де козаки, там і слава!». Наступним провели «Застілля по-козацьки», аби переконатися чи знають сучасні підлітки назви давніх українських страв. О, диво! Знайшовся один гурт, який правильно поставив у відповідність усім назвам фото смаколиків. Звичайно, козаки дуже добре вели розрахунки. Аби не відстати від пращурів, ліцеїсти переконали присутніх, що теж вправляються із числами у «Статистиці». Останнім був справжній іспит з акторської майстерності – пантоміми під українську народну пісню «Несе Галя воду». З’ясувалося, що не перевелися таланти у природничому класі!

Оцінювати таку запеклу боротьбу випала нагода мені, класному керівнику цього чудового колективу. Уявляєте, як було складно поділити бали за творчі конкурси? Й не дивно, адже мої вихованці – креативні та позитивні! Першість разом із тортиком отримали «Незламні», а солодкі цукерочки організатори дійства приготували всім учасникам! Тиждень завершився приємними подарунками, якими привітали дівчата наших сміливих козаків.

Зі святом усіх захисників України! Безхмарного неба над нашою Вітчизною!

Класний керівник І курсу природничого класу 

Юлія Петрівна Осталецька

Прочитано 707 разів
Web Analytics
monarchy-univalent