Понеділок, 30 жовтня 2017 19:25

Використання Animoto у навчальній діяльності

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

Тиждень іноземних мов стартував… 

Вітаю Вас, шановні колеги! Бажаю творчої наснаги, нових ідей та талановитих учнів! Учителі іноземних мов Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради імені Миколи Гоголя  – єдина команда, дружня й професійна, яка працює над вихованням соціально компетентної особистості ліцеїста.     А, щоб виховати такого учня, учитель, безумовно, має бути прикладом, професіоналом своєї справи, і тому тиждень іноземних мов розпочинається з майстеркласу для вчителів.

 Ми живемо в столітті змін, тому повинні крокувати разом з прогресивним розвитком науки та техніки. Саме через використання інноваційних технологій, застосовуючи освітні інструменти, можна створити необхідне середовище для успішної навчальної діяльності. 

У кожного вчителя є улюблені методи та форми роботи, які він використовує у власній практиці, і які дозволяють йому зацікавити учнів. Існує безліч програм, що  дають можливість працювати в різних напрямках. Звісно, сьогодні вже нікого не здивуєш створенням презентацій, відео, буктрейлерів, тощо, але працювати над удосконаленням цих навичок просто необхідно. 

Ліцейська  майстерня для вчителів присвячена роботі з сервісом Animoto, з яким я мала чудову нагоду ознайомитися під час участі в проекті «Децентралізація в освіті: нові підходи для неперервного професійного розвитку вчителів Чернігівщини», запропонований Ніжинським державним університетом ім. М. Гоголя.   

Animoto призначений для підготовки відеороликів з фотографій. Можна вставляти невеликий уривок відео. Програма сама працює режисером і редактором, аналізує фото, музику та автоматично створює відео. Користувачі можуть завантажувати його на сайти, Facebook, блоги, а відповідний YouTube-віджет повідомить про існування відео всіх, хто зацікавиться подібною тематикою. 

Чому саме Animoto? Сучасний учитель завжди зайнятий і навчився цінувати свій час, а на створення яскравого  відеоролика, тривалістю 3-4 хвилини з Animoto, ви витратите не більше 15 хвилин.  Сервіс простий у користуванні,  входить у десятку топ онлайн відео редакторів – адже саме обрізка файлу й маніпуляції зі звуком є найпопулярнішими операціями звичайних користувачів. 

До Вашої уваги пропонуємо  перегляд відеоролика «Подорожуємо Європою» створений з Animoto. 

Кресан Н.П.,

учитель англійської, німецької мови

 

Прочитано 648 разів
Web Analytics
monarchy-univalent