Середа, 30 січня 2019 07:08

«Неможливо забути»

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

28 січня представники Ніжинської центральної міської бібліотеки Булах Валентина Петрівна та Ріпа Світлана Орестівна провели для ліцеїстів годину спілкування, присвячену Міжнародному дню вшанування пам`яті жертв Голокосту. Учні дізналися багато нової інформації про страшні події в Україні та світі 1933-1945 років. За допомогою документів, матеріалів із газет та фото тих часів Валентина Петрівна й Світлана Орестівна  детально висвітлили історію Голокосту. Особливу увагу було звернено на Голокост в Україні, а саме в Києві, Корюківці та Ніжині. Також ліцеїсти мали змогу переглянути відео про безсердечні вбивства євреїв у Бабиному яру. 

До уваги слухачів були представлені такі книги, як «Щоденник Анни Франк» та «Хоробре серце Ірени Сендлер». Бібліотекарі запевнили, що ці книжки дають можливість відчути біль і страждання тих людей, які зіткнулися з цим випробуванням на власному життєвому шляху.    

Після такої сумної, але водночас пізнавальної години спілкування ми, молодь, усвідомили, що зобов’язані берегти пам’ять про Голокост і не допустити повторення подібного пекла в майбутньому.

Бець Вікторія, Дерев’янко Анастасія, учениці І курсу математичного класу

 

Прочитано 536 разів
Web Analytics
monarchy-univalent