Понеділок, 19 листопада 2018 22:05

Година спілкування "Свічка пам'яті"

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

Людина 21 століття надає величезне значення власному раціону їжі, при дотриманні якого є велика кількість обмежень. Його називають правильне чи інтелектуальне харчування. Під час такого раціону людина відмовляється від хліба, молока, деяких видів м‘яса  та споживає в основному лише фрукти та овочі. 

Але в скрутні часи Голодомору ніхто навіть подумати не міг, що в недалекому майбутньому людина із власної волі буде відмовлятися від їжі. Адже під час голоду кожен селянин молив Бога отримати хоч найменшу крихту хліба. У результаті Голодомору 1932-1933 років, за різними оцінками, загинули від 3 до 7 млн осіб. Щохвилини Україна втрачала 17 своїх дітей, щогодини - близько тисячі, щотижня - близько 25 тисяч. Від цих чисел голова йде обертом, адже тяжко навіть уявити скільки дітей залишилися сиротами, скільки людей власними очима бачили, як помирають їхні найдорожчі люди та скільки матерів хоронили власних дітей. Але люди, які все-таки пережила ці тяжкі часи, вдавалися до неймовірних засобів виживання. Вони відловлювали крис, мишей, кротів. Поїдали друзів наших менших - собак та котів  та, більше того, люди були схильні до канібалізму та у деяких випадках поїдали вже померлих знайомих. 

Тому, я прийшла до висновку, що сьогодні доля Батьківщини в руках наших батьків, а вже завтра буде в наших. Аби трагедії народу ніколи не повторилися необхідно, щоб наші руки були міцними, надійними, голови - світлими, а серця - благородними. І сьогодні я разом із моїми однокласними вшановувала пам`ять всіх померлих під час Голодомору, тому вшановуй пам`ять загиблих та цінуй все, що ти маєш сьогодні!

Учениця 1 курсу історичного класу Коваленко Єкатерина, Учитель Даньшина Т.М.

Прочитано 491 разів
Web Analytics
monarchy-univalent