П'ятниця, 16 листопада 2018 21:38

Без минулого немає майбутнього

«Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього»

Так писав Максим Рильський. Виховна година допомагає формувати у школярів ціннісне ставлення до Батьківщини, народу, людей; розвивати почуття гордості за славне минуле рідного народу; формувати сімейні цінності; виховувати прагнення примножувати своєю працею здобутки свого народу.Тому сьогодні всі учні ліцею мали змогу дізнатися про минуле нашого навчального закладу та ближче поспілкуваися з класними керівниками. Ліцей був створений 1993 року,  Миколою Васильовичем Папучею¸з метою забезпечення освіти обдарованих учнів.

Проте, окрім лекцій, у цей урочистий день  в ліцеї проводились конкурси, переможці яких отримували призи. Також хочемо висловити велику подяку піклувальній раді за надання можливості поласувати смачненьким, та « стіни ліцею» на якій були розміщені фото з видатних подій навчального закладу.

"Без минулого немає майбутнього"- афоризм, який знає кожен, але не всі і не до кінця усвідомлюють його глибину. Минуле ліцею - це досвід не тільки його майбутніх учнів та минуле педагогів , але й досягення всього колективу за всі ці двадцять п´ять років.

Учениця 1-го курсу

Історичного класу