Четвер, 21 червня 2018 08:35

А ми були в зоопарку!

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

18 червня мовний табір «Промінь» відпочивав  у дивовижному Парку  щасливих тварин «XII Місяців» .  Яскраві враження ми отримали від сучасного, справді європейського зоопарку під Києвом,  де нас  вразили прекрасні умови проживання  тварин : вовків , мавп , павичів , жирафів , носорогів, левів, тигрів  та  інших. Тут ми мали можливість  познайомитися  з трубкозубом,  почути, як співають білорукі гібони, погодувати своїх улюбленців.  Зацікавив  усіх   контактний зоопарк з великою кількістю поні  та кроликів.  

Справжньою прикрасою  є величезний  замок , котрий нагадує казкову   фортецю з  «Діснейленду». Біля нього ми  багато фотографувалися,  розважалися, відпочивали на ігрових майданчиках та смакували апетитними стравами. 

А який чудовий басейн  на території зоопарку! Водні процедури тут особливо сподобалися ліцеїстам!  Все облаштовано для максимально комфортного відпочинку!

Ми отримали безліч позитивних емоцій , вражень  та зробили величезну кількість фотографій, які нагадуватимуть про цю незабутню літню поїздку, яка нас ще більше здружила!

Учениця II курсу лінгвістичного класу Вероніка Дворник 

 

Прочитано 807 разів
Web Analytics
monarchy-univalent