Субота, 05 травня 2018 14:02

Гумористична гра КВК

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

З приходом весни  ми сповнені енергією , отримуємо натхнення та взагалі стаємо більш життєрадісними. Не випадково   кожного року  ліцей  проводить жартівливу гру під назвою ‘’ КВК”- Клуб веселих та кмітливих. І саме 27 квітня це відбулося. Зала була переповнена гостями. І ось гра розпочалася!

Цьогорічним ведучим був випускник ліцею, майстер своєї справи Семенко Євген. Привітавшись із залою , він наголосив на правилах  гри і, звичайно ж, познайомив з командами : ‘’ Коні” ( 1 математичний) , ‘’ Динаміт”(1 історичний)  , ‘’ Black chemistry” (1 природничий) та” Місто в стилі диско”( 1 лінгвістичний).  Ну  а як же без  компетентного журі ? До його складу увійшли Наконечна Ірина , Дмитро Горнов , Жорова Вікторія , Кушніренко Олена  та Манойленко Олег. 

 Гра включала різні види конкурсів, зокрема,  команди змагалися  в гумористичних відповідях на запитання, імпровізаціях на задані теми, розігруванні заздалегідь заготовлених сценок, демонстрації відеороликів та виконанні пісень. 

Гра складалася  з трьох завдань: візитівки, розминки  та домашнього   завдання. 

За результатами змагань  перше місце за лінгвістами, друге посіли історики, третє місце дісталося математикам і на четвертому- природничники. 

Особливо приємним було те, що на КВК завітало багато випускників, зокрема, талановита Марія Лісовськса подарувала усім присутнім енергійну, запальну музичну композицію, а Горнов Дмитро порадував команди  спонсорськими подарунками . 

Від щирого серця вітаю переможців гри КВК та бажаю не тільки їм , а усім ліцеїстам  креативності , натхнення  та нових звершень!

Учениця першого курсу   лінгвістичного класу

Дворник Вероніка

 

Прочитано 459 разів
Web Analytics
monarchy-univalent