Четвер, 01 березня 2018 21:02

Гра «Соняшник» - яскраві емоції!

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

Сьогодні І курс математичного класу спробував себе в ролі лінгвістів, беручи  участь у найяскравішій  IХ Всеукраїнській українознавчій  грі «Соняшник», яка відбулася за ініціативи вчителя української мови Коткової Людмили Іванівни. Цей захід спрямований на збереження рідної мови і традицій нашого народу, тому нам було приємно долучитися до такого масштабного свята креативності й патріотизму. 

Ми повинні були відповісти на 30 запитань, які включали в себе як знання української мови та літератури, так і загальну обізнаність про українську культуру. Для деяких питань математикам довелося застосувати свою математичну логіку, от наприклад: «Як перекласти японською мовою словосполучення вісімнадцять вчителів, якщо: іт – один; го – п’ять; року – шість; сіті – сім; хаті – вісім; дзю – десять; сенсей – учитель». Сподіваємося, що навіть такі складні завдання нам вдалося виконати правильно. 

Із нетерпінням чекаємо на гарні результати гри. От тоді математики зможуть довести, що вони знають не тільки математику!

Довженко Тетяна, 

учениця І курсу математичного класу

 

Прочитано 964 разів
Web Analytics
monarchy-univalent