П'ятниця, 02 червня 2017 11:41

Sport Day в мовному таборі «Промінь»

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

П’ятниця 02.06.2017р. в мовному таборі пройшла надзвичайно колоритно. 

Спочатку на нас чекав смачний сніданок і повторення вивченого матеріалу з української мови: ціле подвір’я з числівників та плеяда розділових знаків у складносурядних реченнях. Однак далі, після години двадцять розумової напруги, усі відправилися до лісу з нагоди проведення так званого Sport Day.  

 Бути відвертими, останнім часом невеличка розминка в колі друзів, веселі естафети й рухливі ігри на рівні першачків мабуть те, що є необхідним для  ліцеїстів, аби покращити свій настрій і відпочити від напружених буднів. На невеличкому майданчику в гущавині лісопарку буяв феєрверк із незабутніх емоцій, загартованого духу перемоги, неабиякого азарту, підтримки та, беззаперечно, свіженького «фізматівського» гумору. 

Не зважаючи, що ми вже практично випускники, ніхто не в змозі викоренити з нас пустощі й дитячість, а особливо після недавнього напливу ностальгії. А тому хотілося б подякувати чарівному директорові табору Кошовій Людмилі Сергіївні та всім педагогам і організаторам за їхній креатив у підході до створення розкішної літньої навчальної програми. 

Велике й щире дякуємо за феєричний ривок в усміхнене непосидюче дитинство!      

Олена Потьомкіна, 

учениця І курсу лінгвістичного класу.

 

Прочитано 524 разів
Web Analytics
monarchy-univalent