Математичний клас

 

 

 • Початок буднього не викликає занадто радісних емоцій. Ти, ще не з зовсім розплющеними очима, крокуєш у навчальний заклад, відчуваючи холодний подих вітру на своєму обличчі. Здавалося, усе настільки похмуро та сумно… Перетинаєш вулички, бачиш метушіння людей. Барви навколо зливаються в єдину, схожу на колір голубʼячого крила картину. Раптом твій погляд падає на, здавалося б, звичайну дощечку. На ній напис: «Ніжинський міський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім.М.Гоголя». Ти робиш крок… Ніс починає лоскотати цікавий аромат. Аромат сили, мотивації та плідної праці. Потрапляєш у справжнісінький рай. Цілеспрямовані погляди учнів і щирі усмішки вчителів. Іще один крок. Ти в аудиторії номер 3. У повітрі - математичні формули, англійські слова та відповідальна підготовка до навчальних предметів. На душі - спокій, адже колектив, котрий складається з 22 дивовижних і милих дівчат, 8 добрих і стресостійких хлопців, має на чолі наполегливого, урівноваженого та турботливого класного керівника, так і занурює тебе в комфортну атмосферу, яка націлює на ефективне навчання. 1 математичний можна ототожнити зі словами «РАЗОМ», «ПІДТРИМКА» та «УСМІШКА».

  Ми готові продуктивно працювати, адже усвідомлюємо, що саме від нас залежить майбутнє нашої країни!

 • Математичний А.... Рідко можна знайти колектив, який перетворюється на справжню сім'ю після першої ж зустрічі. Так само як гіпербола безкінечно наближається до осей координат, але ніколи їх не перетинає, ми не перестаємо рухатися вперед і навіть не задумуємося про межі. Таким чином, кожен із нас є невід'ємною частиною чогось великого та теплого. Чогось, що можна охарактеризувати дуже просто – любов, яка не зникне навіть при множенні на нуль.

  Тільки наші юнаки вміють одночасно нести надважкі портфелі, вирішувати складні арифметичні задачі та сипати гострими жартами. Майбутні професорки математики, дівчата математичного А, завдяки вмінням вираховувати будь-які рівняння ніколи не помиляються! Отже, умова задачі:

  16 красунь-дівчаток + 14 красенів-хлопців = 30 неповторних особистостей! Справжня математична родина! Ми маємо свій вектор руху – стати успішним колективом, частинкою ліцею й просто хорошими ЛЮДЬМИ! Кожен із нас має свої унікальні грані!

  Ми маємо всі складові формули успіху: упевненість у собі, мотивацію, азарт та безмежний оптимізм! Ми знаємо, як знайти вихід із глухого кута. Ми напишемо свою історію....


 • Кажучи математичною мовою, якщо до двох напрямків, фізико-матиматичного й англо-математичного додати 30 найкращих учнів і чарівного класного керівника, то утвориться наш математичний Б клас. Ми поєднуємо гострий розум, дружні сердця, творчі душі та ще безліч позитивних рис. Не страшні нам будь-які перешкоди, бо разом ми - дружна родина, що допомагає й підтримує одне одного. Ми розумні, кмітливі, винахідлиі, веселі та унікальні, про це свідчатимуть наші здобутки в ліцеї.

  Під керівництвом нашого класного керівника Тетяни Михайлівни Даньшиної ми прямуємо в світле майбутнє. 

   

 

Математичний клас 2022-2023

 • 2 математичний - це поєднання гострого розуму й беззаперечної логіки, шаленого креативу й вміння знайти спільну мову із будь-ким. Нам під силу абсолютно все, починаючи з 16 граматичних часових форм і закінчуючи нескінченними теоремами.

  Математики ніколи не кинуть своїх, замилюючи очі солодкими балачками, бо family - попри все. Ми створюємо незабутню історію, сповнену теплих і приємних спогадів, особливих традицій та палких моментів, які залишаться з нами forever!

   

Математичний клас 2021-2022

2 курс математичний А

Уперше в ліцеї з’явився математичний клас А. Рідко можна знайти колектив, який перетворюється на справжню сім'ю після першої ж зустрічі. Так само як гіпербола безкінечно наближається до осей координат, але ніколи їх не перетинає, ми не перестаємо рухатися вперед і навіть не задумуємося про межі. Таким чином, кожен із нас є невід'ємною частиною чогось великого та теплого. Чогось, що можна охарактеризувати дуже просто – любов, яка не зникне навіть при множенні на нуль.

Тільки наші юнаки вміють одночасно нести надважкі портфелі, вирішувати складні арифметичні задачі та сипати гострими жартами. Майбутні професорки математики, дівчата математичного А, завдяки вмінням вираховувати будь-які рівняння ніколи не помиляються! 

Отже, умова задачі: 

10 красунь-дівчаток + 18 красенів-хлопців = 28 неповторних особистостей! Справжня математична родина! 

Ми маємо свій вектор руху – стати успішним колективом, частинкою ліцею і просто хорошими ЛЮДЬМИ! 

Кожен із нас має свої унікальні грані! 

Ми маємо всі складові формули успіху: упевненість у собі, мотивацію, азарт та безмежний оптимізм! 

Ми знаємо, як знайти вихід із глухого кута. Ми напишемо свою історію....

 

2 курс математичний Б

Перша умова, якої треба дотримуватися у навчанні,— це бути точним, друга — зрозумілим і, наскільки можливо, простим, – основні принципи учнів І курсу математичного класу Б. Яскраве поєднання математичної логіки та креативного програмування, точності та організованості, творчості та оригінальності – запорука успіху майбутніх програмістів, системних аналітиків, економістів, архітекторів, web-дизайнерів. Учні обрали нелегкий ,але перспективний шлях розвитку, адже вивчення англійської мови та математики — нелегка справа. Це тривалий процес, який вимагає багато часу і зусиль.

Математик повинен бути ліриком в душі – ще одна родзинка учнів математичного класу Б, адже за такий короткий термін навчання у ліцеї вони продемонстрували творчість, високий рівень здібностей та обдарованість. Усе найкраще – попереду, адже талановита людина успішна у всьому!

Математичний клас 2020-2021

2 математичний – площина, де перетнулись 33 креативні, цікаві, різнопланові особистості. Світ, де, окрім аксіом, теорем та конусів, існує справжня підтримка та дружба. І хоча всі думають, що математики серйозні і зібрані, ми ламаємо всі стереотипи своїм почуттям гумору. Майбутні президенти та політики, Піфагори та Геродоти, які вже винайшли заміну циркулю – монетку!

Математичний клас 2019-2020

 

 Пізнати себе можна тільки в дії, але ніколи через споглядання.

В. Гете

Хочете першими дізнаватися про останні новинки та досягнення науки, із легкістю оволодівати сучасними інформаційними технологіями, постійно підвищувати свій рівень знань з іноземної мови? Тоді ласкаво просимо до розумного, винахідливого, кмітливого математичного класу. Відповідно до своїх здібностей та вподобань ви зможете навчатися в фізико-математичній чи англо-математичній групах. Проте яку б із них ви не обрали, у кожній познайомитеся зі справжніми професіоналами своєї справи, які однаково люблять, як свій предмет так і вихованців, яким вони передають неоціненні знання та досвід. Це викладачі профільних дисциплін: учителі фізики Шевчук Олександр Григорович (старший викладач кафедри фізики НДУ ім. М. Гоголя, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист), Закалюжний Віктор Миколайович (кандидат педагогічних наук, доцент, викладач кафедри фізики НДУ ім. М. Гоголя, спеціаліст вищої категорії, учитель- методист), учителі математики Симан Світлана Михайлівна (спеціаліст вищої категорії, учитель-методист), Віра Надія Борисівна (кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математичних наук),  учитель англійської мови Афанасова Світлана Іванівна (спеціаліст вищої категорії, учитель-методист). Саме вони зроблять із вас крутих фізиків-ядерників, неперевершених програмістів, віртуозних інженерів, які завдяки знанням іноземної мови зможуть навіть за кордоном працювати. А ще тільки в математичному класі ви  відчуєте себе героєм кінофільму за участю справжніх роботів під час відвідування гуртка робототехніки, яким керує енергійний та ініціативний учитель інформатики та інформаційних технологій Кіндєєв Павло Вікторович. Чудовою можливістю для вашого всебічного розвитку стануть різні факультативи, курси за вибором, гуртки. Так, один із них пропонує учням цікавий пізнавльний матеріал дуже популярної нині  STEM-освіти.

Проте не тільки наукою живе математичний клас. Його учні є постійними учасниками різних конкурсів, змагань, загальноліцейських та міських заходів. Спорт, ракетомоделювання, вокал, хореографія - ось неповний список захоплень математиків.

Отже, якщо ви хочете жити яскраво й завжди триматися на хвилі позитиву, тоді вам до нас – у неповторний математичний клас!!!

Web Analytics
monarchy-univalent