Перемоги клубу 2014-2015 років

2014-2015 навчальний рік став справді зірковим для ніжинських шкільних команд, адже таких успіхів ніжинська інтелектуальна молодь не діставала  ні в одному з попередніх сезонів. 

Спочатку це перемога на телепроекті «Віват, інтелект!» вже третій рік поспіль, як у фінальній грі так і у Міжнародній грі разом з командами Білорусі.   17 грудня 2014 року в студії обласної державної телекомпанії «Сівер-центр» відбулася ІУ Міжнародна інтелектуальна гра «Віват, інтелект!» серед школярів Чернігівської та Гомельської областей. Команди «Дранікі», «Поліські амазонки» з Білорусії та «Фенікс» з Варви і «КЛІО» з Ніжина зійшлися у захоплюючій грі. Учасники  докладали всіх можливих зусиль, аби вибороти перемогу в суперника і отримати Кубок. У фінальному двобої зійшлися «Дранікі» (тренер Клімовіч О.) та «КЛІО» (тренер Сурков В.М.). Переможцями стали наші інтелектуали з команди «КЛІО». Переможців привітали начальник управління освіти і науки облдержадміністрації А. Заліський, головний редактор обласного телебачення А. Ясний та гість з Білорусії Л. Клімович. Учасники гри отримали подарунки, а команда «КЛІО» - Кубок ІУ Міжнародної гри «Віват, інтелект!» .

Наступним кроком була участь у Міжнародному фестивалі «Різдвяна пісня», де команда у всіх видах програми взяла перемогу. Відзначимо, що турнір проводився білоруською мовою, тому вага цієї перемоги вдвічі вагоміша. Дуже високий клас показав капітан команди Павло Хоменко – учень ІІ курсу математичного класу ліцею, який переміг у індивідуальному  заліку.

Міжнародний турнір з інтелектуальних ігор серед школярів «Різдвяна пісня» проходив Напередодні зимових свят, 30 грудня в місті Гомель (Республіка Білорусь).

Під час розумових баталій мірялися інтелектом команди Гомельщини та Чернігівщини.

Повідомляє управління освіти і науки облдержадміністрації.

  Юні розумники випробовували свої сили у трьох видах інтелектуальних ігор, а саме: «Що? Де? Коли?», «Своя гра» (командні ігри) та «Ерудит-лото» (індивідуальна гра).

Окремо було проведено тур гри «Що? Де? Коли» білоруською мовою. Беззаперечним лідером цих змагань стала команда «Кліо» з міста Ніжина – переможець IV Міжнародної гри «Віват, інтелект!» серед школярів Чернігівської та Гомельської областей, яка проходила у грудні 2014 року у місті Чернігові. У індивідуальному заліку переможцем став Павло Хоменко - учень ІІ курсу Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя.

 Наступним кроком стала перемога команди у телезйомках проекту «Ерудит-п’ятірка» у місті Гомель.

16 січня 2015 року у місті Гомель проходили телезйомки інтелектуальної гри «Ерудит-п’ятірка». У вирішальній грі знову зустрілися команди-супротивники Міжнародної гри «Віват, інтелект!»: «Драники» Гомельського державного обласного палацу творчості дітей та молоді та тріумфатор телегри — «Кліо» Ніжинського будинку дітей та юнацтва та Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при  НДУ імені Миколи Гоголя.

Перемога у цьому інтелектуальному двобої багато в чому залежала від індивідуальних здібностей членів команди, тому кожен учасник намагався продемонструвати свої розумові вміння та навички у повній мірі, а також розвинути максимальну швидкість реакції. У напруженій боротьбі, яка вирувала на знімальному майданчику, заслужену і беззаперечну перемогу одержали наші земляки. 

 Далі -  високі результати у Міжнародних  синхронних турнірах: Команда вперше входить у 10 найкращих команд світу за версією Молодіжного кубку світу, займає друге місце у Міжнародному турнірі «Молот Тора», але найголовніше вперше стає Чемпіоном України і виборює почесне  право представляти Україну на Чемпіонаті Європи, де займає Друге місце у Медіатурі, та четверте  у «Брейн-ринзі», перемігши у відбіркових іграх команди Білорусі, Латвії та Вірменії і програвши з рахунком 1-2 збірній Санкт-Петербурга.   Ну і в кінці року ще одна перемога: Член команди Ігор Микитенко виборов право по програмі вчитись рік у США, показавши у першому півріччі найкращі результати з навчання учасників програми.

 

Галерея зображень

Web Analytics
monarchy-univalent