Вступнику 2020

Алєксєєнко Світлана Геннадіївна

Шановні вступники! 

Маю намір повідомити вам дві новини: одну – гарну, іншу – ...

Почну із другої. Усі ми переживаємо складні часи у зв’язку із пандемією коронавірусу у світі. Це випробування змушує всіх нас вносити кардинальні зміни в усталене життя. Протягом багатьох років вступ до ліцею відбувався за результатами іспитів, які проводились учителями ліцею й гарантували максимально можливий рівень об’єктивного відбору найкращих учнів. Проте сьогодні через обставини, які від нас не залежать, ми не можемо провести вступну кампанію за звичними правилами. Якщо вас це трохи заспокоїть, нам, учителям, не менш складно, ніж вам, учням: завжди комфортніше працювати у звичних, перевірених часом умовах. Але нічого не вдієш, наша очна зустріч під час вступу у 2020 році є неможливою.

Нарешті, гарна новина, навіть дві: по-перше, вступна кампанія відбудеться і, по-друге, вона буде здійснена в заплановані терміни. Конкурс буде проведено із урахуванням результатів вашого навчання в школі за профільними предметами й оцінювання мотиваційних листів, у яких потрібно пояснити причини, через які ви вважаєте саме себе найкращим кандидатом для вступу до ліцею. Зверніть, будь ласка, увагу: якщо ви подаєте декілька заяв для вступу до різних профілів навчання, то й мотиваційних листів повинно бути стільки ж. Це зрозуміло, адже учень може мати різний рівень досягнень і мотивації до кожного з профілів. Зберіться із думками, пригадайте все найкраще про себе, якщо можливо – додайте підтверджувальні матеріали, і, я впевнена, перемога буде саме за Вами! Більш докладно ви дізнаєтеся про вступ до ліцею, уважно прочитавши наш Порядок вступу (варіант 2) у 2020 році.

Щодо консультацій до вступу. З огляду на те, що проведення навчальних занять протягом травня-червня, на жаль, також неможливе, а планувалися вони як додаткові освітні платні послуги, ми пропонуємо вам почекати результатів конкурсу. Тим, хто вступить до ліцею, кошти будуть зараховані як оплата частини благодійних внесків за наступний навчальний рік. Ті, кому не пощастить, зможуть повернути свої гроші в установленому порядку протягом липня-вересня 2020 року. Якщо вас не влаштовує така пропозиція, ви можете звернутись із заявою про повернення коштів у будь-який зручний для вас час.

Життя вкотре випробовує нас. Ті негаразди, які ми зараз переживаємо, – не найстрашніше. Головне, щоб живими й здоровими залишались і ми самі, і ті, хто є для нас найдорожчими. Нехай наші душі завжди  зберігають віру в найкраще, серця наповнюються радістю, а кожний наступний день буде кращим за попередній. Доброго й світлого майбутнього, здійснення мрій, здоров’я, кохання, посмішок! Будьмо сильними – світ чекає від нас саме цього. До зустрічі в стінах ліцею!

Із повагою і любов’ю від імені всього педагогічного колективу директор ліцею Світлана Алєксєєнко.

Web Analytics
monarchy-univalent