П'ятниця, 08 листопада 2019 20:15

«Ми всі – одна родина»

Щороку ліцейська родина поповнюється запальними, енергійними  першокурсниками, які прагнуть до нових знань, знаходять друзів  серед однокласників та мудрих наставників серед вчителів. Традиційно восени в ліцеї відбувається посвята першокурсників. Кожен із них розуміє, що носити це почесне звання – відповідальна справа. Саме тому протягом першого місяця навчання вони старанно готуються до цієї події та намагаються показати себе талановитими й креативними. Свято «Ми всі – одна родина», яке відбулася сьогодні, вкотре підтвердило, що в нашому ліцеї навчаються найкращі! 

П'ятниця, 26 квітня 2019 08:30

Бойовий дух "Фортеці"

Із 23 по 25 квітня 2019 року на базі  позаміського закладу оздоровлення та відпочинку ім. Я.П.Батюка в с. Вертіївка  відбувся  І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура»)».  Команда ліцею (рій «Фортеця») у складі:

Понеділок, 22 квітня 2019 07:52

Хвиля наших читацьких уподобань

Ось уже кілька років поспіль починаю пари української мови рекламою прочитаної книги. Чому? Це своєрідна пропаганда читання та поваги до книги. І кожен учень щоразу дивує своїм оригінальним підходом до цієї справи. А скільки ми бачимо захоплення під час рекламування, скільки емоцій!!! Діти не лише читають - купують нові книжки!

Субота, 02 березня 2019 12:27

Вас запрошує ліцей

02.03.19 року в Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя відбувся День відкритих дверей у вигляді подорожі з далекого 3019 року в наш час. Незвична машина часу через сотні тисяч світових років перенесла представників Марсіанської академії ім. В.Винниченка в неперевершене, надзвичайне місто Ніжин

Традиційно останньої п’ятниці січня двері актової зали широко відчиняються для гостей – випускників Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чернігівської області при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя. На свято  приємних спогадів юності гостинно запрошували учениці І курсу природничого класу Софія Примушко, Анна Білик, Валерія Кутульська, Марія Грушко, Катерина Кармалика, Катерина Тригуб, Анна Хоменко та Владислава Шпаковська. 

Субота, 13 жовтня 2018 22:06

Козацькому роду нема переводу!

Українці шанують державні свята, особливо ті, що сягають корінням у давнину. День захисника України відзначається 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Так для учнів І курсу природничого класу студенками-практикантками Марією Петрівною Юсковець та Юлією Володимирівною Ракоїд проведено виховний захід «Козацькому роду нема переводу!». Молоді педагоги підготували цікаву пізнавальну гру, у якій взяли участь чотири команди: «Незламними» керував отаман Данило, отаман Назар очолив «Манюня+1,7», «Фламінго» під керівництвом отамана Богдана та «Телепузики» на чолі з отаманом Іваном. 

Четвер, 19 квітня 2018 09:41

Добре діло «Знай, люби, бережи!»

Рій «Фортеця» Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи  Гоголя  бере участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»). Протягом вересня 2017 - квітня 2018 року учасники команди реалізовували соціально-екологічну акцію «Знай, люби, бережи». Під час виконання цього «Доброго діла» та за його підсумками був створений відеофільм, у якому відображені всі етапи здійсненої акції.

Сторінка 1 із 2
Web Analytics
monarchy-univalent