Неділя, 29 вересня 2019 21:15

Крок до мрії

FLEX (Future Leaders Exchange) – це програма культурного обміну, яка надає можливість студентам навчатися в американській школі та проживати в американській сім’ї протягом одного навчального року абсолютно безкоштовно. Ліцеїсти – постійні учасники програми. Вже неодноразово вони ставали її фіналістами. Прийшла черга й цьогорічним першокурсникам перевірити знання з англійської мови та випробувати своє везіння.

Неділя, 22 вересня 2019 20:39

Точка перетину двох класів

Початок вересня і нового навчального року в ліцеї - це нові знайомства, знання, досвід, враження, поїздки…

Вівторок, 11 червня 2019 19:39

FUTURE LEADERS EXCHANGE

Сьогодні ми провели наш день весело та з користю для себе. Переможці програми "FLEX" попередніх років Мілена, Кирило, Анастасія, Анна й Аля влаштували цікаву програму, яка проводилася на базі ліцею. Охочих провести час активно знайшлося чимало.

Середа, 27 березня 2019 12:15

День ліцейського самоврядування

День самоврядування є однією із чудових традицій нашого ліцейського життя.  Усі наші учні з великою зацікавленістю і відповідальністю ставляться до цього дня. Кожен ліцеїст розуміє,  що виконувати обов`язки адміністрації, вчителів та непедагогічних працівників нашого навчального закладу (секретаря, психолога, завгоспа) - це не легко: потрібно бути уважним, креативним та сміливим. Проте, ми давно переконались у тому , що наші учні не бояться змін, вони завжди готові спробувати себе в чомусь новому.

Людина — частина живої природи, яка живе серед природи і бере з неї все необхідне для життя: повітря, воду, продукти харчування, одяг, корисні копалини, використовує природні ресурси для отримання предметів побуту. Її відмінність від інших живих істот полягає в тому, що вона має розум, а відтак може мислити, творити, спілкуватися з іншими.

Щотижня в ліцеї відбуваються різноманітні позакласні заходи. У  вівторок, 05 березня 2019 року, вперше було проведено «Ерудит-квартет «Математика + Інформатика» для учнів І курсу природничого, історичного та лінгвістичного класів. Щодо організації заходу, то ініціативу в свої руки взяли вчителі  Осталецька Юлія Петрівна та Кіндєєв Павло Вікторович, підготувавши цікаві й пізнавальні завдання з дисциплін. У поєдинку зійшлися команди «C2H5OH» природничого, «Кліо» історичного та «Люди Z» лінгвістичного класів. Після феєричного представлення гравців розпочалися запеклі бої спритних та кмітливих ліцеїстів. Кожен учасник мав можливість виборювати для своєї команди такі бажані бали. Як же не хотілося допускати помилок, адже одна неправильна відповідь і результати значно зменшуються, наприклад, на «40 балів». Змагання виявили справжніх знавців математики, які з легкістю впоралися із поставленими задачами від Юлії Петрівни, а також віртуозних програмістів, яким було під силу відповідати на каверзні питання від Павла Вікторовича. Для ліцеїстів вирішувати проблеми – явище звичне, адже на уроках вони мають змогу опанувати нові знання й застосувати їх у нестандартних ситуаціях.

Четвер, 28 лютого 2019 23:08

Сила нескорених

У рамках декади національно-патріотичного виховання 27 лютого 2019 року для учнів І курсу математичного та  природничого класів Солдатенко С. В. та Осталецькою Ю. П. була проведена тематична година спілкування.

14 лютого до Дня всіх закоханих у ліцеї відбувся незвичайний та цікавий захід, а саме гра «Дівчати проти хлопців».

Середа, 30 січня 2019 07:08

«Неможливо забути»

28 січня представники Ніжинської центральної міської бібліотеки Булах Валентина Петрівна та Ріпа Світлана Орестівна провели для ліцеїстів годину спілкування, присвячену Міжнародному дню вшанування пам`яті жертв Голокосту. Учні дізналися багато нової інформації про страшні події в Україні та світі 1933-1945 років. За допомогою документів, матеріалів із газет та фото тих часів Валентина Петрівна й Світлана Орестівна  детально висвітлили історію Голокосту. Особливу увагу було звернено на Голокост в Україні, а саме в Києві, Корюківці та Ніжині. Також ліцеїсти мали змогу переглянути відео про безсердечні вбивства євреїв у Бабиному яру. 

Середа, 02 січня 2019 14:41

Новорічний кліп-арт

Новий рік уже  ступив на поріг…  Це свято, на яке так довго чекали усі ми, асоціюється з надією на чудо, із здісненням мрій, цілей і бажань.

Сторінка 1 із 6
Web Analytics
monarchy-univalent