Вівторок, 09 лютого 2021 20:12

Всесвітній день безпечного Інтернету

(1 Голосувати)

Сучасна людина може дати відповідь майже на будь-яке запитання, скориставшись Інтернет-мережею. Навіть жартівливе прислів’я на цю тему з’явилося: «Google Вам на допомогу». Віртуальний простір супроводжує нас завжди і всюди. Він дає можливість підвищувати рівень своїх знань у різних галузях, заводити нові знайомства тощо. Але Інтернет, як і будь-яке інше явище, має як переваги, так і недоліки. Тому кожному з нас слід бути обачним, аби не заплутатися у всесвітній павутині.

9 лютого вчитель інформатики Павло Вікторович Кіндєєв та психолог Світлана Володимирівна Солдатенко провели для учнів математичного та історичного класів заняття з безпечної поведінки в Інтернеті. Розв’язуючи ребуси, відгадуючи зашифровані в картинках прислів’я, ліцеїсти дізналися про такі віртуальні загрози, як: комп’ютерна залежність, вірусне пошкодження, розкриття конфіденційної інформації, ігроманія, кібероніоманія, Інтернет-шахрайство. Відбувалося активне обговорення даних проблем, способів їх уникнення чи розв’язання. Окрему увагу було приділено актуальній нині у світі проблемі кібербулінгу (секстингу, кібергрумінгу). Учні подивилися тематичне відео, а потім, працюючи в групах, вирішували різні завдання. У кінці заняття ліцеїсти разом із педагогами підвели підсумки у вигляді правил безпечної поведінки в Інтернеті.

Павло Кіндєєв, Світлана Солдатенко