П'ятниця, 25 березня 2016 12:33

Міський семінар вчителів української мови та літератури

(1 Голосувати)

24.03.16 р. пройшов міський семінар учителів української мови та літератури "Формування соціально компетентної особистості старшокласника шляхом упровадження інтерактивних методів навчання", під час семінару вчитель української мови Сідень С.М. провела показовий урок узагальнення знань з теми "Слово. Словосполучення. Речення". Світлана Миколаївна на занятті використовувала інтерактивні форми роботи з учнями: "Мікрофон", учнівські проекти, "Морфемний практикум", "Орфоепічна хвилинка", "Кола на воді", "Завдання не для Попелюшки". Значну увагу вчитель приділила відновненню попереднє вивченого матеріалу, забезпечивши теоретичне підгрунття подальшої роботи. Корінь І.В. провела для учнів та вчителів міста "Лінгвістичний ерудит-квартет", під час якого розігрували питання з таких розділів: "Пароніми", "Одним словом", "Слова іншомовного походження", "Літературні напрями", "Упізнай по обличчю". Учасники команд (учителі та учні) продемонстрували глибокі знання з української мови та літератури. Під час заходу лунали сучасні українські пісні у виконанні учня ІІ курсу природничого класу Черненка Олега, якому підспівували всі присутні. Ірина Володимирівна зачарувала всіх красою українського слова, своєю емоційністю, любов’ю до вчительської справи. На семінарі панувала тепла, дружня атмосфера.