Версія для друку
Понеділок, 11 січня 2021 18:04

Рятувальники закликають

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 46 осіб та ліквідували 739 пожеж

Упродовж минулого тижня з 04.01 по 10.01.2021 року підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Від початку тижня зареєстровано 956 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 46осіб.

Ліквідовано 739 пожеж, врятовано на пожежах 25 осіб та не допущено знищення вогнем 375 будівель і 29 одиниць техніки. На пожежах загинули 39 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 6 млн. 540 тис. грн.

Упродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 67 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 594 вибухонебезпечних предмети.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 8 осіб.

9 січня 2021 року  о 15 год. 50 хв. у полі, поблизу с. Калайдинці, Лубенського району, внаслідок розгерметизації магістрального газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород» (діаметром 1 400 мм) стався вибух з послідуючим факельним горінням. О 16 год. 05 хв. перекрито подачу газу до газопроводу.

Жертв та постраждалих немає.

Унаслідок відключення ГРС «Вишневе», припинено газопостачання 17 населених пунктів Лубенського району. Всього без газу опинилися 2 914 домогосподарств.

Метеорологічним відділенням АРЗ СП, з метою виявлення в повітрі небезпечних речовин у населених пунктах (с. Халепці, с. Калайдинці, с. Лушникитас. Клепачі), проводились заміри повітря за допомогою газоаналізаторів. Перевищення ГДК небезпечних речовин не виявлено.

Відділ з питань НС, ЦЗН, ОМР звертається до мешканців м. Ніжина з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки.

 Відділ з питань НС, ЦЗН, ОМР (за матеріалами офіційного сайту УДСНС України)

Прочитано 171 разів