Четвер, 31 грудня 2020 14:25

Святкові традиції, що принесуть щастя

(1 Голосувати)

Новорічно-різдвяні свята є улюбленими для переважної більшості  дорослих і дітей. Від покоління до покоління передаються традиції зимових святкувань.

Які ж головні новорічні традиції?

- ЗБИРАТИСЯ РОДИНОЮ: більшість людей зустрічають свято в затишній, домашній атмосфері, в колі рідних і друзів, за святковим столом.  Ця традиція означає: наступний рік минатиме у колі рідних та близьких людей.

- ПРИКРАШАТИ БУДИНОК. Сучасні новорічні прикраси (задовольнять смаки кожного) зроблять будь-яку оселю неповторною і казковою. Ця традиція принесе у дім благополуччя, достаток та мир.

- НОВОРІЧНА ЯЛИНКА. З давніх часів люди вірили в силу дерева, яке було символом життя.

- ДАРУВАТИ ПОДАРУНКИ. Ця традиція, безумовно, є однією з найприємніших.

У переддень Нового року ліцеїсти після тривалого дистанційного спілкування завітали до ліцею. На подвір’ї їх радо зустрічали класні керівники. Дітей чекали новорічні подарунки – сюрприз від Піклувальної ради ліцею (дякуємо батькам!). Тож завершення року і, відповідно, семестру стало справжнім родинним святом для ліцеїстів, педагогів та батьків.

2020 рік завершується. З надією на щастя, вірою в добро, зі сподіваннями на краще ми зустрічаємо рік новий 2021-й.

Тож нехай все задумане неодмінно збудеться! Хай щастить!

ЗДНВР М.В.Семенова