Вівторок, 22 грудня 2020 21:46

МАЙБУТНІ НАУКОВЦІ

Вже стало доброю традицією наприкінці  року, в грудні, проводити звітну наукову конференцію учнів-членів Ліцейського наукового товариства. Календарний рік закінчувати презентацією нових досліджень в різних галузях науки. Так і цього року, 22 грудня, відбулася  зустріч молодих дослідників – ліцеїстів  з досвідченими – науковцями університету та вчителями.. Цьогорічною інновацією стало проведення конференції в онлайн-режимі.

Молоді дослідники презентували свої роботи в таких відділеннях «Історія», «Філософія і суспільствознавство», «Хімія та біологія», «Екології та аграрних наук», «Технічні науки», «Математики», «Фізики та астрономії».  Ліцеїсти мали змогу виступити перед загалом, відповісти на запитання, отримати поради, іноді і зауваження  від членів журі.  Це був своєрідний передзахист  науково-дослідницької роботи, можливість випробувати себе перед виступом на міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів МАН України.

Побажаємо молодим дослідникам успіху,  звершень та нових відкриттів.

Л. Крапив’янська, ЗДНВР