Понеділок, 07 грудня 2020 18:43

to bully

Згідно Кембриджського словника англійської мови дієслово to bully означає «ображати або залякувати когось, хто є меншим або менш впливовим ніж ви, доволі часто примушувати таку особу до небажаних дій».

Можна стверджувати, що саме булінг – це одна з основних своєрідних «епідемій» молоді. Адже підлітки схильні до жорстокої поведінки та менш схильні до співчуття. Тому дуже важливо усвідомлювати цю проблему і бути обізнаним із усіма її аспектами.

Минулого тижня учні 1 лінгвістичного класу взяли участь у міні-тренінгу про булінг. У рамках заняття діти дізнались, хто є учасниками булінгу, уявили себе на місці кожного, спробували знайти причини такої поведінки. Учні намагалися знайти вихід із уявних булінгових ситуацій. Крім того, учасники заняття ознайомилися з особливостями відповідальності та покарання за цькування.

Наприкінці побажали одне одному ніколи не стикатися з булінгом.

Мохір В.В.,

класний керівник І курсу лінгвістичного класу

Галерея зображень