П'ятниця, 30 жовтня 2020 13:30

«Ви – ПЕРЕМОГЛИ! Ми – ПАМ’ЯТАЄМО!»

(1 Голосувати)

Щорічно 28 жовтня в Україні відзначають День визволення від німецько-фашистських загарбників. Це подія, яка назавжди залишила слід в історії нашої держави. Силами чотирьох українських фронтів, які налічували понад 2,3 млн осіб, протягом січня 1943 – жовтня 1944 року було проведено низку наступальних операцій, завдяки яким Україна була звільнена від нацистських окупантів.

Відповідно до Указу Президента України Віктора Ющенка від 20 жовтня 2009 року «…з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу в Другій світовій війні…» 28 жовтня прийнято називати Днем визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Про події, які відбулися цього дня, змогли дізнатися й учні І курсу історичного класу, переглянувши інформаційний відеоролик та документальний фільм «Чорна піхота». Побачене не залишило дітей байдужими, спонукало до більшого усвідомлення важливості історії нашої держави, викликало почуття вдячності тим, хто боронив кордони України:

«Від перегляду фільму стало дуже сумно та моторошно. Важко уявити, що все це відбувалося насправді. Хочеться подякувати тим людям, які захищали нашу країну».

Терещенко Юлія

«Фільм дуже сумний! Дуже шкода, що нашим рідним довелося таке пережити! Хочеться подякувати за мирне небо над головою!»

Олексієнко Каріна

«Фільм дуже сумний, весь час віяло якимось холодом, і з’явилось враження, що все це я бачила на власні очі».

Дворська Вікторія

«Від цього фільму в мене текли сльози та пропливала лише одна думка: чому їм довелося пережити таке? У мене немає слів, щоб подякувати тим, хто пожертвував життям та просто пішов на війну, щоб ми жили!!!!»

Горда Марія

«Відео, справді, бере за душу! Після перегляду хочеться подякувати всім за те, що вони захищали нашу країну!»

Гуляєв Олег

Герої, чия боротьба й самовіддана праця сприяли звільненню України від нацистів, ніколи не будуть забутими.

«Ви – ПЕРЕМОГЛИ! Ми – ПАМ’ЯТАЄМО!»

М. С. Бурльова, класний керівник І курсу історичного класу.

Терещенко Юлія, Олексієнко Каріна,  Дворська Вікторія,  Горда Марія, Гуляєв Олег, учні І курсу історичного класу.

Ілюстрація виконана Ю. Терещенко.

Галерея зображень