Вівторок, 13 жовтня 2020 20:16

Синтез творчості та патріотизму – ліцейський фестиваль

Українська пісня – в ній душа, характер, вдача. Вона викликає найскладніші, найтонші, найглибші почуття, думки, прагнення до всього кращого в людині, що підносить її до вершин гідності, людяності, творчості. Завжди воїни знаходили для себе в піснях силу і завзяття, любов до народу.

Уже традиційно напередодні свята Покрови в ліцеїв відбувся фестиваль патріотичної пісні «У піснях мого народу – доля України», присвячений Дню захисника України, Дню -  вшанування героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяги.

Об’єктивно оцінювали творчі виступи конкурсантів члени журі: Дворник Юрій Феодосійович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментально-виконавської підготовки Навчально-наукового інституту мистецтв імені Олександра Ростовського НДУ ім. М. Гоголя, Спіліоті Олена Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичної педагогіки та хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв імені Олександра Ростовського НДУ ім. М. Гоголя, Корінь Ірина Володимирівна, учитель української літератури ліцею. Вимоги до учасників були наступні: відповідність репертуару тематиці, рівень виконавської майстерності, емоційність виступу, сценічна культура, естетика зовнішнього вигляду. Оцінювати креативність та старання завжди складно, особливо якщо це дитяча творчість. Учасники, які представляли на фестивалі свій клас, достойно презентували журі свої творчі номери.

Владислав Скрипець, учень ІІ курсу математичного класу, який виконав пісню «Незалежний» отримав номінацію «Креативність і безпосередність».

За літературну композицію (С. Жадан «Мій старий») Вікторія Сандуленко, учениця ІІ курсу історичного класу, здобула номінацію «Проникливість виступу».

Номінація «Оригінальність інтерпретації» була присуджена Юлії Терещенко та Анастасії Чугуєвій, ученицям І курсу історичного класу, яких підтримала класний керівник Марина Сергіївна Бурльова (тріо виконало пісню «Одна калина»).

Софія Капітоненко, учениця І курсу І лінгвістично класу, з композицією «Заспіваймо пісню за Україну» посіла ІІІ місце.

Анна Горбонос, учениця І курсу І математичного класу Б, (пісня «Мова єднання») та Дар’я Свіріна, учениця І курсу математичного класу А, (пісня «Присягу двічі не дають» ) «поділили» ІІ місце.

Перемогу у конкурсі здобула Тимченко Анна, учениця ІІ курсу лінгвістичного класу, (пісня «Місто»).

ДЯКУЄМО УЧАСНИКАМ ФЕСТИВАЛЮ ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ «У ПІСНЯХ МОГО НАРОДУ – ДОЛЯ УКРАЇНИ» ТА БАЖАЄМО ТВОРЧИХ УСПІХІВ!

Сучасні реалії зумовили проведення фестивалю без присутності груп підтримки та глядачів. Тож запрошуємо до перегляду відеоролика.

ЗДВР М. В. Семенова