Неділя, 04 жовтня 2020 11:57

Лише той Учитель,

хто живе так, як навчає

( Г. Сковорода)

Не кожна людина може бути вчителем, так як ця професія вимагає колосальної та кропіткої праці, саможертовності, величезного терпіння, любові до дітей та непідкупного інтересу до своєї професії. Від педагогів вимагається багато чого: бути коректними, уважно ставитися до дітей. Сучасному вчителю необхідно володіти такими якостями як терпіння, інтелігентність, освіченість, тактовність, уважність та стресостійкість, на високому рівні володіти технічними засобами та сучасними освітніми новинками. І все це дуже точно описує вчителів ліцею - наших прекрасних майстрів своєї справи.

Хочемо від щирого серця подякувати Вам за цю почесну і шановну працю. Дякую за наші знання, за наші майбутні успіхи та досягнення. Ваші слова назавжди збережуться в наших думках, а Ваша доброта – в наших серцях. Кожен предмет по-своєму унікальний і ми дякуємо за кожну хвилину проведену в стінах ліцею разом з Вами.

2 жовтня учні 2 лінгвістичного класу підготували для педагогів ліцею відеопривітання «Вся гордість учителя - в учнях» та виставку «Учителі - супергерої».

У такий важкий для нас всіх час пандемії, ми зрозуміли, як цінно мати змогу спілкуватися офлайн та бути спроможними бачити й чути один одного. Навіть в таких умовах нам було тепло на душі тільки від поглядів, наповнених щирістю та вдячністю один до одного.

Найкращий подарунок для вчителя – бачити, що його праця та зусилля не були марною тратою часу. Любі вчителі, ми Вас любимо і шануємо. Дякуємо за Вашу працю, незламність духу та щире прагнення навчати. Ми не підведемо Вас, обіцяємо!

Валентина Ребенок, учениця ІІ курсу

лінгвістичного класу,