П'ятниця, 26 лютого 2016 06:11

У піснях мого народу – доля України

«Життя, як пісня, що не віддзвенить…», - саме таким був патріотичний заклик учнів ліцею на міському фестивалі патріотичної пісні «У піснях мого народу – доля України». Ці зворушливі та хвилюючі рядки з пісні «Мальви» влучно відображають налаштованість української молоді на світле майбутнє рідної України, любов до неї, непохитну віру й надію. Ліцейська команда в складі учениці ІІ курсу історичного класу, солістки Муквич Ксенії та танцювального колективу, у складі Бочковської Ірини, Самсоненко Анни (учениць І курсу математичного класу), Крапив'янської Тетяни, Самойленко Анастасії, Щітки Олександраи  (учениці І курсу лінгвістичного класу) своїм виступом зачепили найтонші струни душі всіх присутніх. Сум і надія, батьківська й дитяча любов, війна і спокій переплелися в композиції, яку представили на фестивалі наші ліцеїсти. За результатами фестивалю Муквич Ксенія зайняла почесне ІІІ місце й стурбувала своїм виступом серця кожного  присутнього в залі.

«Життя, як пісня, що не віддзвенить…» Живімо й творімо заради майбутнього!

Солдатенко С.В., психолог ліцею