П'ятниця, 19 червня 2020 15:22

Шановні вступники!

Алєксєєнко Світлана Геннадіївна

Шановні вступники! Маю честь повідомити вам довгоочікувану новину: конкурс для вступу до ліцею завершено. Ураховуючи складність і непередбачуваність цьогорічної вступної кампанії, вважаю за необхідне дати деякі роз’яснення.

Традиційною була кількість заяв до лінгвістичного, історичного й  математичного (фізико-математичної групи) класів, знизився конкурс до природничого та різко збільшився до математичного (англо-математична група) класів. Тому доречними будуть зміни до структури першого курсу ліцею і, відповідно,  до кількості учнів, які будуть зараховані до нашого закладу. Зокрема, у цьому році ми набиратимемо лінгвістичний, історичний, два математичних (математика і англійська мова) і природничий класи. У складі природничого класу будуть дві групи: фізико-математична й природнича. Можливі інші назви класів, груп тощо, а от зміст навчальних планів залишиться без змін.

Результати обрахування конкурсних балів ви зможете переглянути в Рейтингових списках вступників. Рекомендації до зарахування містяться  в Списках учнів, рекомендованих до зарахування до ліцею.

Вітаємо всіх, хто отримав можливість стати учнем ліцею, вітаємо й батьків! Сподіваємося, що навчання в ліцеї стане важливим кроком на шляху до успішного майбутнього. Але пам’ятайте: зарахування відбудеться лише за фактом подачі оригіналів документів. Чекайте на телефонний дзвінок від членів Приймальної комісії та дійте відповідно до їхніх розпоряджень і порад. А також:

! неухильно дотримуйтеся санітарно-епідеміологічних вимог;

! не порушуйте Порядок вступу до ліцею;

! подавайте документи в чітко визначений термін;

! не допускайте скупчення людей у приміщеннях, у разі необхідності чекайте на вулиці;

! пам’ятайте, що документи подають тільки батьки або особи, що їх замінюють (за наявності підтверджуючих документів).

Бажаємо успіху всім, кому не пощастило на цей раз: упевнена, ваші найяскравіші перемоги ще попереду, а все, що відбувається, – на краще.

Здоров’я всім, веселих вихідних і гарного настрою.

Світлана Алєксєєнко, директор ліцею.