Середа, 27 травня 2020 13:13

Моя гордість!

27 травня – останній день дистанційного навчання.

27 травня – останній день навчального року.

27 травня – свято Останнього дзвоника.

Під час свята в ліцеї традиційно нагороджували спортсменів, переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та різноманітних конкурсів. На жаль, цього року свято віртуальне, але нагородження учнів за їх досягнення у вивченні математики реальне!

Отже, підводячи підсумки ІІ семестру, а якщо точніше, то дистанційного навчання, такі результати було б несправедливо приховати. Трішечки передісторії. Ще взимку, ніби відчуваючи ситуацію із організацією навчання в новому для нас усіх форматі, я почала експериментувати на різних онлайн платформах для навчання. Першою сходинкою було створення авторських тестів на базі освітнього проєкту «На Урок». Учасниками експерименту стали, звичайно, ліцеїсти – спочатку учні І курсу природничого класу, пізніше — й другокурсники. Не буду аналізувати зараз цю роботу й розповідати про переваги та недоліки, бо це тема іншої статті.

На той момент відбувалась інтернет-олімпіада з математики (Зима 2020) і ми з першокурсниками вирішили спробувати. Мене, як вчителя, зацікавив такий вид діяльності, тому поставила собі за мету не проґавити нагоду залучити до участі в інтернет-олімпіаді з математики (Весна 2020) якомога більше учасників. Способи зацікавлення були різні – це таємниця! Але результати отримали неймовірні! Сьогодні серед учнів природничих класів маємо 7 переможців: Косяк А., Герасименко М. (Дипломи І ступеня), Кобзар В. (Диплом ІІІ ступеня), Сатарі Ж. (Диплом І ступеня), Олицький Б., Примушко С., Степаненко Н. (Дипломи ІІ ступеня). Сертифікати учасника отримали 2 учнів І курсу та 14 учнів ІІ курсу природничих класів. Я пишаюся ліцеїстами, які знайшли можливість приділити додаткових 40 хвилин для розв'язування задач з математики, адже зацікавленість до вивчення дисципліни проявляється під час незалежної перевірки своїх досягнень. Бажаємо всім учасникам у майбутньому нових перемог у підкоренні Цариці наук – її величності Математики! Вдале завершення 2019-2020 навчального року! Чи не так?

Всіх зі святом! Нехай ваше життя буде насичене радістю та позитивом!

Юлія Осталецька, вчитель математики

Галерея зображень