Четвер, 27 лютого 2020 20:11

STEM вечорниці «Фізика та лірика»

27 лютого 2020 року в ліцеї вперше відбулися інтелектуальні STEM вечорниці «Фізика та лірика», у підготовці і проведенні яких взяли участь учні І та ІІ курсів математичних класів: Головач Варвара, Глущенко Олександр, Кодак Єгор, Чуйко Дмитро, Спіцин Михайло, Рубан Дар’я, Кущенко Володимир, Кашуба Роман.

Учні в підготовлених заздалегідь повідомленнях та презентаціях на прикладі життя та творчості відомих поетів, письменників та художників показали, що «лірики» у своїх творах іноді з науковою точністю відображають складні природні явища та процеси, що свідчить про їхню неабияку  природничо-наукову грамотність.

З іншого боку, про нерозривний зв’язок фізики та лірики свідчить той факт, що багато фахівців в галузі фізико-математичних наук стали відомими письменниками чи поетами.

В ролі експертів-консультантів вечорниць виступили Світлана Солдатенко – психологиня ліцею, Віталіна Негода – учителька англійської мови та Віктор Закалюжний – учитель фізики.

У цілому вечорниці проходили в теплій, дружній пізнавальній  атмосфері, чому сприяло майстерне керівництво ведучого – учителя фізики Олександра Шевчука .

учитель фізики В. М. Закалюжний