П'ятниця, 20 грудня 2019 19:29

«Я ЧЕКАЮ МИКОЛАЯ!»

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

День Святого Миколая  –  частина нашої історії та культури. Традиції святкування  цього дня все потужніше  відроджуються в Україні.

Малюки пишуть листи з побажаннями та вірять, що Святий неодмінно прийде до них і залишить свій подарунок під подушкою, у шкарпетках чи чобітках. 

Діти підростають, отриманий життєвий досвід підказує їм, що навряд чи приходить Миколай… Але віра в казку залишається. І мрії збуваються!

У цьому році сам Миколай  ліцеїстів відвідати не зміг, але від його імені вітання у кожен клас надсилали янголята.

Бажали:

Нехай з усіма вами

Дива відбуваються!

І в цей день ще не раз

Чудові сюрпризи з’являються!

Прохали:

 Святий Миколаю,

Що прийшов із раю!

Просимо: ліцеїстів оберігай,

Щасливу долю посилай!

Кожен ліцеїст отримав  у святковий день чудовий подарунок – солодкий гостинець від Миколая, а в класах панував  гарний настрій, сміх, радість!

Святий Миколай – історична постать. Завдяки своїй доброчинній діяльності він став утіленням людяності, доброти, найкращих моральних цінностей. Недарма 19 грудня - день допомоги, турботи, день, коли творять добро.

Наші ліцеїсти напередодні свята ініціювали й долучилися до благодійної акції – підготували подаруночки малятам дитячих садочків. А в День Святого Миколая  організували та провели  справжнє свято.

Ведучі розповідали дітлахам про традиції вшанування Святого Миколая, до дійства долучилася Зима-чарівниця, а потім завітав і сам Миколай. Малюки радо співали пісні, танцювали, розказували вірші. Позитивні емоції, неймовірні враження, щасливі посмішки дітей  стали подякою ліцеїстам за їх добру справу.  

Святий Миколай є для українців одним із найповажніших християнських святих. Він –  віра в чудо та бажання це чудо створити.  Новорічно-різдвяні свята - це той казковий період, коли не лише дітям, а й  дорослим варто вірити в  дива.

Від душі вам бажаєм,

Щоб реалізувались усі мрії!

З днем святого Миколая!

Хай збуваються надії!

ЗДНВР М.В.Семенова

ПОВІРИТИ В ДИВА У ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛІЦЕЇСТАМ ДОПОМАГАЛИ 

БАТЬКИ (ПІКЛУВАЛЬНА РАДА ЛІЦЕЮ – ДЯКУЄМО!!!) 

ТА УЧНІ І КУРСУ: АНДРУК ТЕТЯНА, БЕРЕЖНА ВЛАДИСЛАВА, БОЙКО АНАСТАСІЯ, ГЕРАСИМЕНКО МАРИНА, ПАВЛЕНКО НІКІТА, КУЧЕРЕНКО ДЕНИС,  ЦІТОВИЧ СТАНІСЛАВ 

Прочитано 218 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Web Analytics
monarchy-univalent