Середа, 27 листопада 2019 00:36

Перші сходинки на математичний олімп

Одним із сокровенних бажань ліцеїстів є успішне складання ЗНО та вступ до омріяного вишу. Сходинками до олімпу є наполеглива праця на парах та вдома, незліченна кількість виконаних завдань, дотримання вимог мудрих наставників-учителів.

Педагоги ліцею намагаються задовольнити пізнавальні інтереси вихованців. У навчальному закладі створені всі умови як для підготовки дытей до ЗНО, так і для підготовки до навчальних конкурсів, олімпіад.

16 листопада відбувся ІІ (міський) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Команда ліцеїстів продемонструвала високий рівень математичної підготовки. Учні посіли призові місця:

Глущенко Олександр, учень ІІ курсу математичного класу, зайняв1 місце;

Головач Варвара, учениця ІІ курсу математичного класу, - 2 місце;

Косяк Артем, учень І курсу математичного класу, - 2 місце.

Наших математиків чекає складний етап підготовки до обласної олімпіади з математики. Бажаємо їм пронести через ці випробування любов до предмета і піднятися на нову сходинку  математичного олімпу.

Світлана Симан, учитель математики ліцею